Ak krajiny NATO urobia toto, je to vyhlásenie vojny Rusku a tretia svetová vojna, varujú z Ruska

Akýkoľvek vpád členského štátu NATO na polostrov Krym by sa mohol rovnať vyhláseniu vojny Rusku, čo by mohlo viesť k „tretej svetovej vojne“, nechal sa počuť bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev.

„Krym je pre nás súčasťou Ruska. A to znamená navždy. Akýkoľvek pokus o vniknutie na Krym je vyhlásením vojny našej krajine,“ povedal Medvedev pre spravodajský web Argumenty i Fakty, ktorý vlastní mesto Moskva.

„A ak to urobí členský štát NATO, znamená to konflikt s celou Severoatlantickou alianciou; tretiu svetovú vojnu. Úplná katastrofa.“

Medvedev, ktorý je teraz podpredsedom ruskej bezpečnostnej rady, tiež uviedol, že ak Fínsko a Švédsko vstúpi do NATO, Rusko posilní svoje hranice a bude „pripravené na odvetné kroky“, vrátane perspektívy inštalácie hypersonických rakiet Iskander „na ich prahu“.

Blinken hovorí, že „svet je zdesený“ ruským úderom na ukrajinské nákupné stredisko

Americký minister zahraničia Antony Blinken vyjadril zdesenie nad smrtiacim ruským úderom na preplnené obchodné centrum a sľúbil, že Moskva ponesie zodpovednosť.

„Svet je zdesený dnešným raketovým úderom Ruska, ktorý zasiahol preplnené ukrajinské nákupné centrum – posledné z radu zverstiev,“ napísal Blinken na Twitteri.

„Budeme aj naďalej podporovať našich ukrajinských partnerov a volať Rusko, vrátane tých, ktorí sú za zverstvá zodpovední, k zodpovednosti.“

10 Replies to “Ak krajiny NATO urobia toto, je to vyhlásenie vojny Rusku a tretia svetová vojna, varujú z Ruska

 1. Presne tak okamžite Slovensko vystúpiť z EU , NATO, OSN, WHO
  A NENALI BY SME DOVOLIŤ NA NAŠICH ÚRODNÝCH POLIACH STAVAŤ AUTOMOBILKY …. Na Slovensku mame ich dosť
  Potrebujeme sa osamostatniť s potravinami – podporovať domácich chovateľov , pestovateľov ……
  A nie byť závislí na dovoze // 3 tej kvality // zo zahraničia
  —Automobiljy MÔŽU SKRACHNUT RAZ DVA KEĎ NEBUDÚ MAŤ Z ČOHO VYRÁBAŤ— veď teraz čakajú na súčiastky do aut …..a fabriky budovy nam nedaju chlieb každodenný …..
  NEDOVOLME ZOBRAŤ UROCNE POLIA — ZOBERÚ NÁM AJ LESY HORY
  —/ doteraz vždy vo všetkom Slováka oklamali
  Klamu už 33rokov

 2. Zločinecká teroristická organizácia NATO nemôže začať konflikt z Ruskom, preto lebo by do 48 hodín tento konflikt prehrala!!! Rusko by ich okamžite zrušilo a zničilo!!! Rusko má dnes náskok cca 10 rokov čo sa týka vojenských technológii!!! Proti Ruským raketám je NATO bezmocné!!! Pápež to povedal na tvrdo, NATO šteká pred bránou Ruska a to je asi tak všetko, na čo sa táto zločinecká teroristická organizácia akou je momentálne NATO maximálne nateraz zmôže!!! Dokonca už aj svet sa začína prebúdzať!!! Z USA majú srandu po tom ako ich pastieri kôz v sandáloch a z Kalašnikom v ruke vyhnali z Afganistanu!!! Ha, ha, ha … Svetu mier!!!

  1. presne 🙂 krasne napisane, ono je to tak skratka dane, zapad nemoze porarit vychod :-)…
   a ti debili zo zapadu sa mozu aj na hlavu postavit, lebo tak to vesmir nastavil :-))…

  2. …. a odtiaľ ale pastieri kôz vyhnali aj rusov a to ma pamäť určite neklame. …. a amerika nie je svätá no to ani rusi.

   1. No, áno, Rusi odišli po osemnástich rokoch a amerikakanci ,,UŠLI“ cez noc ako smrad, aj zbrane tam nechali. Je to rozdiel medzi Rusmi a amerikakancami. Rusi odišli verejne, ale smradi z usa ušli cez noc ako smrad.

  3. Netreba zabudnúť na to že prvých koho vyhnal Afganistan zo svojho územia boli Rusi. Dostali tam pekne na frak.

 3. Tak bolo to centrum preplnené, že výbuch munície vo vedľajšom závode na výrobu zbraní zabil až jedného človeka a pár zranil. Nebol to priamy útok na nákupné centrum, ale na závod stojací v tesnej blízkosti nákupného centra. Rakety zasiahli sklad so zbraňami a ten výbuchom zasiahol nákupné centrum. Západ všetko zveličuje, len aby nakydal na Rusko čo najviac hnoja.

  1. Pravda vždy nakoniec zvíťazí!!! tak ako zvíťazila aj v prípade keď darebácky štát USA klamal celý svet o ZHN v Iraku!!! Prečo neboli uvalené sankcie na darebácky štát USA? EU je v područí USA je ich vazalom a preto musí plniť ich príkazy!!! Preto by Slovensko malo okamžite opustiť tento spolok bláznov aký je momentálne EU!!! A následne by mal opustiť aj zločineckú teroristickú organizáciu NATO!!!

   1. presne tak 🙂 pojde do prdele zapad toto storocie 🙂 pride k novej evolucii rozumu…
    no ak neskor pride fakt normalna vlada :), tak ich opusti brintacov treba poslat do prdele…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *