Kanadská trans-učiteľka nosí obrovské prsia. Žiaci aj rodičia sú zdesení a nemôžu nič urobiť

Kanadská stredoškolská učiteľka drevárstva, ktorá údajne vystupuje pod menom Kayla Lemieux, sa dostala na titulné stránky novín kvôli tomu, že pri výučbe detí nosí masívne umelé prsia. 

Fotografie a videá učiteľa sa tento týždeň rozšírili po internete a spravodajskému serveru Reduxx sa podarilo kontaktovať vedenie Oakvillskej Trafalgarskej strednej školy a overiť, že dotyčný na škole pracuje.

Učiteľka je pri niekoľkých rôznych príležitostiach videná v priliehavých tričkách, cez ktoré vystupujú bradavky, v krátkych šortkách a s blond parochňou.

Podľa Reduxx „muž, ktorý je vidieť na fotografiách a videách, je inštruktor výrobných technológií, ktorý sa údajne začal identifikovať ako žena v minulom roku“.

Jeden zo študentov na Twitteri údajne napísal: „Deti tu si rozhodne nemyslia, že je to normálne… ale reálne nemôžeme nič povedať. Vlani bol učiteľ muž. Myslím, že ho škola nemôže vyhodiť.“

Desivé pohľady, ako je tento, sú dôvodom, prečo stále viac rodičov v Amerike a Kanade učia svoje deti doma alebo ich posiela do súkromných škôl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *