Heger sa neudržal: Lekári zarábajú viac ako ja! Ja pracujem 300 hodín mesačne a nesťažujem sa! (Video)

Lekári na Slovensku chystajú hromadné výpovede, pretože nie sú spokojní so svojimi platmi. Vláda sa im rozhodlo o niečo zvýšiť platy a to zhruba o 200 až 400eur. Stále im to však nestačí a ukazujú na susedné Česko, kde majú stále vyššie platy.

Heger sa teraz sťažoval v rozhovore pre SME,  že lekári majú vyšší plat ako on sám. Dodal aj to, že pracuje 300 hodín mesačne už dva a pól roka.

„Že pracuje 300hod.mesačne?🤣Vie on čo je pracovať?A kde sú jeho výsledky?“ pýta sa Viera.

„To co povedal? Ze je tu vlada ktora vyrobila vyrazne viac ako vsetky vlady za 17r dokopy? On sa pocuva co trepe? Ci iba huba predbieha rozum? Ak volaky vobec ma“ píše Eva.

„To akože rozprával pri čistom vedomí a bez vplyvu nejakých látok??? Verím, že nie, lebo ak áno, tak nech Slovensko ochraňujú všetci svätí..“ piše Juraj.

„Vážený pán premiér. Vašu prácu s takou úrovňou, ako je teraz môže robiť aj ten, čo skončil pomocnú školu. Ale skúste vy robiť lekára, nemusí byť ani špičkový, ale taký hoci aj bez atestácie“ píše Anna.

„Heger, ty zijes na Marse??? To co taras, ze vy ste urobili viac ako vsetky vlady za 17 rokov??? Je fakt, ze ste tak zadlzili SR, ako nikto pred vami za 17 rokov, znicili ste bleskovo cele hospodarstvo, ekonomiku, polnohospodarstvo, lesnictvo, zdravotnictvo, drobnych zivnostnikov, gastro atd. Ty nemas chrbtovu kost toto vyhlasovat??!!! Uz sa zobud, ty zapredany zradcovsky liberal !!! Nechceme tvoju vladu, uz zmiznite prec, kto vam dal pravo rozdavat nas majetok zdarma (napr. S 300) Ukrajine a posielat miliony, ktore patrili nam, kto vam dal pravo poza chrbat ludi podpisat zradcovsku DCA zmluvu s USA aby nas okupovali 11 rokov??? Za Ficovej vlady nam zivotna uroven stupala, po nastupe Matovica a spol. ste nas zruinovali, zacala chudoba, fabriky padaju, zdravotnictvo je na dne, ludi ozobracujete vasimi hlupymi rozhodnutiami a dufam, ze za toto raz ponesiete trestnopravnu zodpovednost!!! Ty si behal v Bruseli a vykrikoval okamzite sa odpojit od ruskeho plynu a vysledkom je co, BLAHOBYT ???“ dodáva Adela.

One Reply to “Heger sa neudržal: Lekári zarábajú viac ako ja! Ja pracujem 300 hodín mesačne a nesťažujem sa! (Video)”

  1. Bože môj tak toto mi je ale vyjadrenie. Tu vidíte, že je to čistí hlupák a takéhoto vola ste nám to zvolili modré trubky!!! Hanbite sa!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *