Heger je zúfalý! Prosí lekárov, aby nedali výpovede: Veď vidíte, že pracujeme, ako žiadna iná vláda!

Slovenské zdravotníctvo sa rúti do katastrofy, stovky lekárov a sestier podalo výpovede a vyzerá to, že o pacientov sa nebude mať kto starať.

Heger chápe vyčerpanosť lekárov, ale prosí ich, aby stiahli svoje výpovede.

„Nechcem vyvíjať tlak na lekárov. Práve, naopak, odo mňa išla prosba. Prosím, vidíte, že táto vláda pracuje pre zdravotníctvo tak, ako žiadne iné za posledných 17 rokov. Dajte nám šancu, stiahnite výpovede, poďme zdravotníctvo spoločne budovať ďalej,“ vyhlásil premiér Heger.

Heger problémy lekárov chápe tak, že to nie je o platoch, ale o iných veciach v zdravotníctve, na ktorých treba pracovať.

Tvrdí však, že nevie z roka na rok urobiť všetko.

Podľa premiéra Eduarda Heger včera ubehlo 11 rokov za lepšie Slovensko. Včera mala práve strana OĽANO 11. výročie vzniku

„11. november 2011 – dátum, kedy sa zmenila slovenská politika. Dnes je to 11 rokov, kedy oficiálne vzniklo hnutie OĽaNO. Z pohľadu fungovaní tradičných politických strán to považujem za prelom. Igorovi Matovičovi sa podarilo vzbudiť v ľuďoch myšlienku, že politika nie je len výberový klub a pozval ich do zápasu o spravodlivé Slovensko. Verili, že je možné slúžiť ľuďom bez toho, aby kradli náš spoločný majetok. Smiali sa im. Boli považovaní za exotov, ktorí nemajú šancu zmeniť systém.

Prešlo jedenásť rokov a naše hnutie je najsilnejšou parlamentnou stranou s najväčšou zodpovednosťou za našu krajinu. Hnutie na čele s Igorom prešlo veľký kus cesty. Zastrašovali nás, vyhrážali sa nám, sledovali naše rodiny, priateľov, využívali štátne orgány na to, aby nás zničili. Mnohí by podľahli a ustúpili im. Podcenili nás.

K Igorovi som sa pridal, lebo som uveril jeho snu. Chcel krajinu, v ktorej pojem právny štát bude mať skutočný obsah. Chcel krajinu, v ktorej si budeme pred zákonom všetci rovní a spravodlivosť nebude rozlišovať veľkosť majetku, funkcie či politický vplyv. Chcel jednoducho lepšie Slovensko pre všetkých.

Áno, urobili sme aj chyby. Nie sme dokonalí, pretože sme len ľudia. Niekedy sme aj frustrovaní, že veci sa hýbu pomaly alebo nie tak, ako by sme chceli. Ale nepoddávame sa. Stále nás ženie dopredu sen, že Slovensko môže byť najlepšie miesto pre život. Máme svoju vnútornú vieru, že budeme úspešní. A máme našu vieru v Boha.“ napísal Heger.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *