Dědeček na slobode utekal ako o život! To ho tí policajti ešte chránili?! (Video)

Sudca dnes pustil Dušana Dědečka, ktorý opitý zavraždil na autobusovej zástavke piatich ľudí a stíhaný bude na slobode. Hrozí mu aj doživotie, či ho však dostane je otázne.

Dědečka tak dnes sudca pustil a novinári ho čakali pred budovou súdu. Policajti po zuby ozbrojený držali novinárov a Dědeček utekal do auta ako o život.

Dušan Dědeček, ktorý zavraždil autom opitý piatich ľudí a ďalší zranil dnes stál pred sudcom, ktorý rozhodoval, či pôjde do väzby.

Dědečeka sudca prepustil a stíhaný bude na slobode. Bývalý generálny sekretár Deaflympijského výboru Slovenska Dědeček čelí obvineniu pre obzvlášť závažný zločin všeobecného ohrozenia a hrozí mu trest 20 až 25 rokov či doživotie. Prokurátor pre neho navrhuje útekovú a preventívnu väzbu. Ako vysvetlil krajský prokurátor Rastislav Remeta, prokurátor je presvedčený, že Dědeček by sa mohol pokúsiť o útek v snahe vyhnúť sa trestu. Preventívna väzba má zabrániť môžnosti pokračovať v trestnej činnosti. V Dědečkovom prípade ju navrhujú zrejme preto, že v minulosti mal 16 dopravných priestupkov, píše portál aktuality.sk

Dušan Dědeček nemal v krvi len alkohol, ale našli sa tam aj iné látky. Dědeček v nedeľu večer opitý zavraždil piatich ľudí na autobusovej zástavke v Bratislave.

Prvé správy hovorili o tom, že Dědeček bol pod silným vplyvom alkoholu, v krvi mal mať až 1,69 promile alkoholu. Podľa najnovších informácií je to ešte horšie. Podľa zistení TV JOJ ukázal test v krvi až 2 promile alkoholu a odhalili aj prítomnosť omamných látok.

Podľa najnovších informácií Nového Času bol Dědeček pod vplyvom tabletiek na spanie.

„Tabletky na spanie mu dali do nápoja a zaspal za volantom a keď sa prebral nevie co sa stalo???“ pýta sa Jozef v diskusií.

„No ešte to prekrúte to tak aby boli tí na vine ktorý tam stáli. Ani by som sa tomu nečudoval lebo keď máš peniaze a ‚známich“ tak môžeš všetko v tejto skorumpovanej krajine…“ píše Ján.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *