Cigániková sa pustila do novinára v parlamente: Zakomplexovaný, neúspešný šašo bez frajerky! (Video)

Internet tieto dni žije správami o fyzickom útoku dvoch poslankýň v nočnom podniku. Jana Cigániková a Romana Tabak sa mali do seba pustiť a fyzicky na seba zaútočiť.

Sociálnymi sieťami teraz koluje staršie video Jany Cigánikovej z roku 2018, kedy sa slovne pustila do amatérskeho novinára Martina Daňa.

Daňo je známy svojou otravnou povahou a vo videách často vidíme, ako ľuďom doslovne preteká pohár trpezlivosti. Cigániková tak v parlamente chytí dvoch malých chlapcov, nasmeruje ich na Martina Daňa a povie, že toto je neúspešný a zakomplexovaný šašo bez frajerky.

K incidentu Jany Cigánikovej sa vyjadrila pre TV JOJ už aj Romana Tabak, ktorá priznala, že jej „vrazila“ a Cigániková mala zvädnúť ako tulipán.

Romana Tabak pre televíziu JOJ prezradila svoju verziu. Ako tvrdí, Cigániková sa mala po nej zahnať a Tabak, ako bývala tenistka ju trafila “ a zvädla ako tulipán“.

Poslankyňa Tabak naznačuje, že Cigániková mohla byť pod omamnými látkami, pretože mala byť celá spotená, strapatá a s otvorenými ústami.

Poslankyňa Tabak má podporu aj u svojich fanúšikov „Ste super, konečne dostala čo si zaslúžila už dlho provokovala, mohli by sme vás za taký skvelí výkon pozvať na obed, sme mladá rodinka a držíme palce odvážnim poslancom a poslankiniam.“

„Pane bože takéto hlupane máme vo vláde  ešte sa aj pobijú na verejnosti a idú sa obhajovať aké sú neviniatka“ myslí si Lucia.

„A toto rozhoduje o našich životoch. Škoda, že ona a jej podobní nemôžu dostať výpoveď z práce. Nahradiť ich niekym iným z kandidátky“ píše Mária.

„Odstupit nielen tie dve sliepky ale cela vladnuca banda bolo tu všeličo ale toto čo je tu teraz KATASTROFA to Čaputovu nezaujma“ napísala Anna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *