Cigániková bola celá spotená, nepríčetná, strapatá a po mojom údere zvädla ako tulipán, tvrdí Tabak

O brutálnom incidente medzi poslankyňou Janou Cigánikovou (SaS) a Romanou Tabak zo Sme Rodina ste už určite čítali. Poslankyne sa pobili v podniku a Cigániková skončila na urgente.

Romana Tabak pre televíziu JOJ prezradila svoju verziu. Ako tvrdí, Cigániková sa mala po nej zahnať a Tabak, ako bývala tenistka ju trafila “ a zvädla ako tulipán“.

Poslankyňa Tabak naznačuje, že Cigániková mohla byť pod omamnými látkami, pretože mala byť celá spotená, strapatá a s otvorenými ústami.

Poslankyňa Tabak má podporu aj u svojich fanúšikov „Ste super, konečne dostala čo si zaslúžila už dlho provokovala, mohli by sme vás za taký skvelí výkon pozvať na obed, sme mladá rodinka a držíme palce odvážnim poslancom a poslankiniam.“

„Pane bože takéto hlupane máme vo vláde  ešte sa aj pobijú na verejnosti a idú sa obhajovať aké sú neviniatka“ myslí si Lucia.

„A toto rozhoduje o našich životoch. Škoda, že ona a jej podobní nemôžu dostať výpoveď z práce. Nahradiť ich niekym iným z kandidátky“ píše Mária.

„Odstupit nielen tie dve sliepky ale cela vladnuca banda bolo tu všeličo ale toto čo je tu teraz KATASTROFA to Čaputovu nezaujma“ napísala Anna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *