Andrewa Tatea zobrali kukláči za obchodovanie s ľuďmi. Zadržiaval dve mladé dievčatá

Dvaja Briti, Andrew Tate a Tristan Tate, v ktorých vile našli prokurátori a polícia dve mladé dievčatá, jedno s americkou a druhé s rumunskou štátnou príslušnosťou, boli vo štvrtok 29. decembra terčom prehliadky DIICOT (Rumunská agentúra pre vyšetrovanie organizovaného zločinu a terorizmu), uviedli justičné zdroje pre portál Libertatea.

AKTUALIZÁCIA 23.30: Andrew a Tristan Tateovci boli zadržaní na 24 hodín. Proti dvom britským bratom bolo začaté trestné stíhanie a sú vyšetrovaní za obchodovanie s ľuďmi a znásilnenie.

Pôvodná správa uvádzala: Podľa portálu Libertatea budú Tristan a Andrew Tateovci ešte dnes predvedení na DIICOT na vypočutie pre podozrenie zo založenia organizovanej zločineckej skupiny, ktorá využívala dievčatá na natáčanie videí pre dospelých.

V apríli polícia a prokuratúra našli vo vile vo Voluntari dve mladé dievčatá, z ktorých jedna bola americká občianka. Ženy tvrdili, že ich dvaja britskí bratia zadržiavajú násilím. 11. apríla boli Tristan a Andrew Tate päť hodín vypočúvaní na DIICOT, potom boli prepustení, ale vyšetrovanie pokračovalo.

Kto sú Andrew a Tristan Tate

Tristan a Andrew Tateovci sú britskí kickboxeri, ktorí sa pred niekoľkými rokmi presťahovali do Rumunska. Milionár Tristan Tate je známy ako bývalý šampión v kickboxe a bývalý priateľ Biancy Drăgușanu. V septembri 2018 Bianca Drăgușanu priznala, že sa rozišla s Tristanom Tateom, a povedala, že si sľúbili, že na seba nebudú útočiť na verejnosti.

Andrew Tate sa po prvý raz dostal do povedomia po účinkovaní v televíznej šou Big Brother v roku 2016, keď bol vyradený zo súťaže po tom, čo sa objavilo video, na ktorom zbil ženu mimo šou.

V roku 2017 na Twitteri povedal, že ženy patria do domácnosti a že obete znásilnenia „nesú zodpovednosť“ za útok na ne, po čom ho Twitter natrvalo vykázal z platformy.

Andrew Tate sa vo videu na YouTube označil za „absolútneho mizogýna“. Povedal: „Som realista, a keď ste realista, ste sexista. Nemôžete sa opierať o realitu a nebyť sexistický.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *