Zničí toto Putina úplne? Heger sa vyjadril, že v tom musíme pokračovať, pretože to robíme pre Slovensko

Premiér Eduard Heger sa na včerajšej tlačovej konferencii vyjadril aj na tému sankcii proti Ruskej federácii.

Podľa premiéra Hegera sú sankcie nevyhnutné „Nie. Sankcie sú nevyhnutné. My musíme tieto sankcie, naďalej na nich trvať, lebo tie sankcie prinášajú svoje výsledky. Každý, kto sleduje, ako fungujú sankcie, vie, že sankcie fungujú v čase. Čím dlhšie sú zavedené, tým silnejší účinok majú. A my už dnes vidíme, že ten účinok je silnejší a silnejší“ hovorí premiér s tým, že Ruskú federáciu to bolí čo raz viac a my v tom musíme zotrvať.

Heger hovorí, že tieto sankcie robíme kvôli sebe „ako Slovensku. Kvôli Európskej únii.“.

Podľa Hegera je v našom národnom záujme, aby Ukrajina bola demokratická, stabilná a prosperujúca. Dodáva, že, keď bude Ukrajina prosperujúca, tak bude aj Slovensko.

„Počúvaj kámo! Ukrajina nebude prosperovať ani o 80 rokov.To bude Slovensko čakať 100 rokov a pozeráť na UA či náhodou neprosperuje?“ pýta sa Milan v diskusii.

„Účinok je stále silnejši ale na Európu….tento pajac sa úplne utrhol od reality“ píše Ivana.

„Hej účinok je silnejší a silnejší a občan SR chudobnejší a chudobnejší. Tresnite mu už niekto po tej sprostej hlave,nech sa preberie z toho sna. My nemáme plat ako on, ani sa nestravujeme v bufete za pár centov.“ píše Emília.

„Kriste pane každý sa tu smeje nad debilom ved už robte Slováci nieco Lebo každý jeden zaplacete co nejdete do ulic vydrbte tych dementov von. On totiž hovori za každého z vás…. Kdo to všetko odsere? Vaše penazenky. jemu to je v paži nieje ekonom takže umyselne vás vedie ako stádo na porážku….“ hnevá sa Kristína.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *