Remišová je v inej dimenzii? Divák sa opýtal a ona mu odpovedala, ako keby ani nepočúvala. Vie vôbec, čo má na starosti?

Veronika Remišová, ktorá je šéfkou strany Za Ľudí, vicepremiérka a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR bola hosťom v diskusnej relácii Na Telo, kde odpovedala aj na divácke otázky.

Jej ministerstvo má totiž v pláne rozdať tablety dôchodcom za 70 miliónov eur, no stále nevedia, čo chcú dôchodcov naučiť.

Jeden z divákov dal Remišovej trefnú otázku, na ktorú ona odpovedala, ako by ani nepočúvala.

„Chcem sa opýtať pani Remišovej, prečo rozdáva tablety dôchodcom, keď po dedinách v roku 2022 nemajú signál na mobil a nie to ešte wifi“ opýtal sa divák a má pravdu. Na viacerých dedinách na Slovensku môžete len snívať o tom, že by ste chytali stabilnejší internet, ktorý by vám načítaval videá či sociálne siete.

Remišová odpovedala svojsky „Tablety sú aj s dátovým pripojením. Spolupracujeme na tom s jednotou dôchodcov…“ toto bola odpoveď Remišovej, ktorá je ministerkou pre IT a jej odpoveď je v podstate úplne mimo.

Divák totiž narážal na to, že tablety sú dôchodcom na nič, keď v odľahlých dedinách nie je dobrý signál a Remišová odpovedala, že tablety sú aj s dátovým pripojením, čím vlastne odpovedala úplnú hlúposť. Na čo vám je tablet, ktorý síce vie mať dátové pripojenie napríklad cez SIM kartu, keď nemáte dobrý signál?

„A toto je ministerka, ktorá má na starosti IT? Veď tá ani nevie, o čom melie… asi je to len ďalší kšeft za 70 mega a dôchodcovia sú im ukradnutí!“ píše Mário v diskusii.

„Ach Remiška, už aby ste boli na smetisku dejín…“ píše Tanita.

„Bože načo pozývaju to tupelo Remišovu len hanbu robí kade chodí“ píše Jaro.

„Veď ona je hlúpa a dutá ako kabela, celkom mimo realitu! Oni liberáli len sľubujú, ale v zdravotníctve zvýšia platy riaditeľom laikom, mzdovým účtovníčkam a údržbarom, ale zdravotným sestrám a lekárom ani o cent.“ píše Frederika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *