Žena, ktorá obvinila Joea Bidena zo sexuálneho útoku: „Ak sa mi niečo stane, všetky cesty vedú k Joeovi Bidenovi“

Otec aj syn Biden sú teraz obvinení z mnohých trestných činov, ktoré by sa mali čoskoro začať objasňovať v americkom Kongrese. Samotný Hunter Biden je obvinený z viac ako 400 trestných činov, ktoré boli odhalené vďaka jeho notebooku.

Samozrejme, ani Joe Biden nie je v tomto smere mimo hry. Jeho syn je spolupáchateľom v niektorých obvineniach voči nemu, ale aj on bol obvinený z nejednej žaloby.

Medzi rôznymi obvineniami je aj obvinenie zo sexuálneho útoku zo strany ženy, ktorá pre Bidena svojho času pracovala. Tá je ochotná vypovedať aj pod prísahou, ale zároveň varovala, že ak sa jej niečo stane, bude za tým stáť Joe Biden.

Tara Readeová, bývalá zamestnankyňa, ktorá obvinila Joea Bidena zo sexuálneho útoku, vo vyhlásení zverejnenom v nedeľu obvinila Bidena, ak sa jej niečo stane.

Tara Readeová obvinila svojho bývalého šéfa, vtedajšieho senátora Joea Bidena, že ju v roku 1993 sexuálne napadol.

„Sexuálne ma napadol v roku 1993, keď som pracovala ako jeho zamestnankyňa,“ povedala Readeová. „Keď som sa potom verejne prihlásila, využil svoju moc a prostriedky, aby ma zničil. Je viac ako bolestné čítať o jeho ‚morálnom centre‘, ktoré je PR obrazom, nie realitou.“

Readeová uviedla, že v roku 1993 ju vtedajší senátor Joe Biden pritlačil k stene a prenikol do nej prstami.

V rozhovore s Megyn Kellyovou začala Tara Readeová vysvetľovať, ako dostala tašku a ako jej povedali, aby sa ponáhľala a dala ju vtedajšiemu senátorovi Bidenovi.

Bidena dobehla na chodbe Russellovej budovy, aby mu odovzdala jeho športovú tašku – a vtedy ju sexuálne napadol.

„Pozdravil ma, zapamätal si moje meno. Podala som mu tašku a stalo sa to veľmi rýchlo,“ povedala Readeová. „Pamätám si – pamätám si, ako ma pritlačil k stene… Prvá myšlienka, ktorá mi napadla, bola: ‚Kde je taška‘, čo je absurdná myšlienka.“

„Mal ruky pod mojím oblečením a stalo sa to naraz,“ pokračoval Reade, pričom začal byť emotívny. „Takže jednu ruku mal pod mojou košeľou a druhou mi akoby vchádzal pod sukňu a potom išiel hore a pamätám si, že som bola takmer na špičkách.“
Readeová povedala Megyn Kellyovej, že keď ju Biden napadol, pošepkal jej do ucha niečo vulgárne.

Médiá úplne ignorovali Taru Readeovú, hoci mala svedkov, ktorí potvrdili jej tvrdenie, že ju Biden sexuálne napadol.

Podľa novej správy denníka Daily Caller ministerstvo spravodlivosti a FBI vyšetrovali účet Tary Readeovej na Twitteri po tom, ako zverejnila obvinenia zo sexuálneho útoku na Bidena.
V nedeľu Tara Reade uviedla, že Biden by stál za jej smrťou, ak by sa jej niečo stalo, a dodala, že nemá samovražedné sklony.

„Chcem, aby bolo niečo jasné. Ak sa mi niečo stane, všetky cesty vedú k Joeovi Bidenovi,“ napísala.

„Vyhrážky zo strany Joea Bidena a demokratickej politickej mašinérie, zastrašovanie a šikanovanie počas posledných troch rokov nebudú fungovať. Nie som samovrah. Nemala by som byť vyšetrovaná – a dokonca nie som ani zahraničný agent. Som súkromný občan,“ dodala.

„Bola som bývalou zamestnankyňou Joea Bidena, ktorá sa rozhodla vystúpiť a povedať pravdu. Zastrašovanie a zastrašovacia taktika s cieľom umlčať a potlačiť ma pomocou ministerstva spravodlivosti, FBI a sociálnych médií nebude fungovať. Ak ma o to požiadajú, budem v Kongrese vypovedať pod prísahou a poviem, čo sa stalo a čo viem. Bidenova korupcia sa musí skončiť. Bodka: Ďakujem MTG a Mattovi Gaetzovi, že ma pozvali svedčiť a priniesť pravdu!“ Na záver dodala.
Tara Radeová nie je jediným svedkom Bidenových zločinov. Podľa najnovších informácií sa očakáva, že prípad ich zločineckej rodiny bude v Kongrese vypočutý už v stredu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *