Západ je vo vojne sám so sebou. A globalisti? Tí nech idú do pekla, vyhlásil Orbán

Maďarský premiér Viktor Orbán vyhlásil v americkom Texase, že chce menej „…transvestitov a viac Chucka Norrisa,“ a „nepotrebujeme viac pohlaví, potrebujeme viac rangerov“.

Orbán predniesol otvárací prejav na konzervatívnej konferencii v Dallase „Som tu, aby som vám povedal, že by sme mali spojiť naše sily,“ povedal Orbán.

Maďarský premiér je známy tým, že odmieta migráciu či liberálne názory a vzďaľuje sa tak demokratickým krajinám v EÚ.

Podľa neho je „Západ je vo vojne sám so sebou“, a opísal ideologickú „bitku o západnú civilizáciu“, ktorá sa podľa neho odohrá vo Washingtone a Bruseli.

„Všetci globalisti môžu ísť do pekla,“ povedal podľa portálu Politico Orbán a zožal obrovský potlesk.

Fanúšikovia Fenerbahce skandovali Putinovo meno, klub dostal podmienku

UEFA potrestala Fenerbahce za skandovanie mena ruského prezidenta Vladimíra Putina podmienkou. Ak ju turecký klub počas nasledujúcich dvoch rokov poruší, bude mu uzavretá časť tribúny s kapacitou päťtisíc miest.

Fanúšikovia Fenerbahca sa previnili v odvete 2. predkola Ligy majstrov s Dynamom Kyjev. Istanbulský celok doma prehral 1:2 a po bezgólovej remíze z prvého duelu sa presunul do 3. predkola Európskej ligy, kde v prvom zápase porazil 3:0 Slovácko.

So skandovaním mena ruského prezidenta Putina, ktorý stojí za vojenskou inváziou na Ukrajinu, začali fanúšikovia Fenerbahca po tom, čo v 57. minúte poslal hostí do vedenia Vitalij Bujalskij.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *