Vypite vakcínu: Čína „očkuje“ myši pomocou kravského mlieka s mRNA

Komunistická Čína úspešne „zaočkovala“ myši kravským mliekom s experimentálnym produktom mRNA podobným tomu, ktorý sa nachádza v injekcii COVID.

A čoskoro by sa mohlo uvažovať o jeho použití v amerických potravinách.

Čínskym vedcom sa podľa ich štúdie podarilo vytvoriť orálnu vakcínu proti SARS-CoV-2 pomocou „exozómov mRNA z kravského mlieka“, ktoré naprogramujú telo tak, aby pri kontakte s proteínom bodavého vírusu spustilo imunitnú odpoveď.

„Tieto výsledky naznačili, že vakcína založená na exozómoch mRNA získaných z kravského mlieka by mohla slúžiť ako nová stratégia na prevenciu infekcie SARS-CoV-2. Môže tiež fungovať ako nový orálny systém dodávania mRNA,“ uvádza sa v štúdii.

Nanešťastie, táto rodiaca sa technológia už má potenciál byť zavedená do mliečnych výrobkov v USA, pretože neexistuje žiadny zákon, ktorý by vyžadoval informovaný súhlas pre vakcíny v potravinách.

Podľa právnika Thomasa Renza sa napríklad lobistické skupiny, ako je Asociácia chovateľov dobytka v Missouri, stavajú proti návrhu zákona v Missouri, ktorý vyžaduje zverejňovanie informácií o GMO a dokonca aj o liečivách v potravinách.

„Združenie chovateľov hovädzieho dobytka v Missouri je 100 % proti návrhu HB1169 v Missouri. Ak sa do kráv nedávajú lieky meniace gény, prečo sú proti návrhu zákona? Faktom je, že to robia a budú to robiť aj naďalej,“ uviedol v stredu Renz na Twitteri.

Korporácie sa už pokúšajú zaviesť jedlé vakcíny prostredníctvom geneticky upravených rastlín a hospodárskych zvierat a lobisti Cattleman and Pork vyvíjajú tlak na amerických farmárov, aby tento mesiac aplikovali svojim zvieratám experimentálnu mRNA vakcínu COVID.

Kardiológ Dr. Peter McCullough povedal, že čínska štúdia potvrdzuje, že „obavy zo skrytého vkladania mRNA do potravín sú na mieste!“

„Ide o vážny problém, ktorý treba uzavrieť. MRNA v potravinách predstavuje skutočnú hrozbu a na nájdenie vhodného využitia takejto technológie bude potrebný vyčerpávajúci výskum. Očkovanie COVID-19 medzi ne nepatrí – malo by sa okamžite zakázať,“ napísal v sobotu na Twitteri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *