Vybilo mu poistky v priamom prenose! Divák sa opýtal Matoviča, kde sú tie miliardy, ktoré nekradnú?!

Bývalý premiér a dnes minister financií Igor Matovič bol hosťom v diskusnej relácii Na Telo, kde odpovedal aj na štipľavé otázky priamo od divákov.

Matoviča sa opýtali, kde sú tie dve miliardy ročne, ktoré podľa neho rozkradli vlády pred ním.

Minister sa bráni, že majú nižší deficit ako za predošlej vlády a to tá vláda nemala žiadne krízy.

Matovič tvrdí, že „neukradnuté“ miliardy sú v krízach, ktoré zasiahli Slovensko.

„Ako dvoch koaličných partnerov tam volať … moderátor o ničom a o hosťoch ani nehovoriť radšej ..“ myslí si o relácii divák Peter v diskusii.

„Podvody a podvody debil podvod existuje len jeden a stále je to podvod a jasné stále len Fico na nič iné sa vyhovoriť nevie“ píše Edita.

„Pán Matovič, vďaka Vám sa nekradne.Všetko robíte pre ľudí,zdradcovia ako p.Koliková a SaS sklamali na celej čiare so Sulikom.Chcete p.Koliková zase spolupracovať z bývalou vládou,kde ste predtým pracovali aj vo Ficovej vláde.Podpísali ste koaličnú zmluvu a ste z pol.strany Za ľudí odišli a vstúpili ste do SaS a ste sa stála zase tvrdou opozičnou stranou, ktorá spolu s Ficom a Pellegrinim sa chcú opäť dostať do vlády a Vy túto bývalú zlodejsku vládu podporíte a žiadate referendum.Ľudia zase zostanú na holičkách a sklamaní najmä z Vás a SaS.Vy ako bývalá min.spravodlivosti viete, že spravodlivosti nie je nikdy dosť a sa budeme postupne dostávať do starých koľají vďaka Vám“ bráni Matoviča Jolana.

„Mal by som otázku, kedy vláda začne pomáhať aj mladým….Napríklad mladým párom ktoré sa osamostatnili od rodičov , majú v pláne vybudovať rodinu , ale zatiaľ sú len sami dvaja ,alebo je niekto sám , a nemajú ešte deti , a aj sa možno boja mať nejaké ,aby ich dokázali v dnešnej dobe zabezpečiť.Lebo takýmto tempom ako to ide , tak neostane nič iné mladým ako vycestovať do zahraničia za lepším platom a podmienkami na život .“ píše Daniel.

„Oni a slušná politika? Veď Slovensko očividne ide ku dnu a oni furt trepú svoje o slušnej politike!!! Nehorázne drzosť z ich úst …ja to už neviem ako pomenovať ale.trest vás za to neminie!! Ak si myslia že áno? Tak.sa veľmy mýlia!“ píše Alžbeta.

„Tak to som sa dobre zasmial…že riešime problémy občanov už 2 roky 8 mesiacov..ty dement ty si riadne vtipný.,.veď za tú dobu občanov Slovenska iba pochovávate…vypadni preč aj so svojou háveďou a uľaví sa nám ..a celému Slovensku…“ vyjadril sa Viktor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *