Voliči Matoviča plačú: Statočný Igor si vytrpel, ale je to boží človek, ktorý nám chce lepšie a zvíťazí!

Fanúšikovia na sociálnych sieťach, ktorí ešte ostali verní strane OĽANO plačú po páde vlády. Veria však, že Matovič je boží muž, ktorý zvíťazí.

„Milá pani. Vaša vláda sa povalila sama. Poslanci, ktorí hlasovali ZA, len vypočuli hlasy ľudu. Väčších babrákov , neschopákov dúfam, že už Slovensko nebude mať. Prajem vám, aby ste sa držali od politiky čo najďalej, a to všetci celé Oľano.“ odkazuje Monika.

Kandidátka za OĽANO a psychologička Mária Benová zanechala na sociálnej sieti emotívny odkaz Slovákom o Matovičovi.

Podľa nej na Slovensku ešte nebol politik ako Igor Matovič, ktorý sa celý obetoval pre Slovensko.

„V posledných rokoch si nepamätám politika, ktorý by priniesol takú veľkú obeť pre Slovensko. Pre ľudí na Slovensku a ktorému by tak záležalo na nás ľuďoch, že by sa takto pokoril, až by takto vyšiel v ústrety tým, čo ho vydierajú.“ odkázala psychologička za OĽANO.

„Pani Beňová pekne povedané, ale ste slepá a hluchá? Budem slušná, tak ako vždy, ale Vám sa čudujem, že ste v tej bande Olano, vďaka ktorej sa v nasledujúcich rokoch budeme mať fantasticky, samozrejme to myslím ironicky. Skúste zarábať do 1000 eur a potom sa aj Vy budete čudovať kam mimo SK idú peniaze a na koho účty a na akú pomoc. Tým, čo nám tu lepite oči? Nehanbíte sa? ???? Asi nie, ak Vás hanba netrápi. Dúfam, že raz zakotvite v normálnej strane, ktorá bude pomáhať slovenskému národu a nie inému, tak ako to nazval Váš akože vodca, že je proukrajinsky a proeurópsky.“ kritizuje Benovú Mária.

„Drahá tu si na Facebooku a nie v relácii Vtipnejší Vyhráva!! A ešte teda pripomeň ľuďom, ako sa ten váš elitný vodca hnutia, zachoval u pani prezidentky pri tom podpisovaní tej demisie!! Nech sa pobavia aj ostatní priatelia na facebooku. Musíš uznať, že to nemá obdoby, vytrhnúť podpísanú demisiu niekomu z rúk s tým, že pánko si to rozmyslel!! Super!! Pobavilo sa celé Slovensko!!! “ píše Jozefína.

„Milá pani. Vaša vláda sa povalila sama. Poslanci, ktorí hlasovali ZA, len vypočuli hlasy ľudu. Väčších babrákov , neschopákov dúfam, že už Slovensko nebude mať. Prajem vám, aby ste sa držali od politiky čo najďalej, a to všetci celé Oľano.“ odkazuje Monika.

„V prvom rade mu záležalo na tom, aby dostal Fica a spol. do kriminálu. Keby sa bol venoval tomu na čo dostal mandát tak by mohol byť vzorovým premiérom. Ale pre neho to bola okrajová téma… Myslím, že som Vám o tom písal krátko po voľbách“ píše Peter.

„Prepačte pani Benova to sa nedá počúvať čo tu vypúšťate z Olano úst….pán Matovič a to som ho ešte pekne oslovila je jeden neschopná a vážne chorá osoba.Napáchal toľko škody, že bolo na čase s vami skoncovať.Ak by to tak nebolo a neprešlo by to, už by sme vás my ľudia sami lopatami vyhnali. Verte mi   Stačilo!!!Nemáte na to, tak sa s tým zmierte….Teraz už bude mať Slovenský národ POKOJNE VIANOCE“ napísala Marta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *