Pročko neverí, že ich ľudia nechcú a nie je psychopat, za to, že to každý hovorí

Vláda Eduarda Hegera včera neustála v parlamente a poslanci sa rozhodli, že jej vyslovia nedôveru. Najviac to ranilo poslancov Igora Matoviča, ktorí asi väčšina, už v parlamente nebudú. Prieskumy totiž ukazujú, že OĽANO má veľmi nízke percentá.

Poslanec Jozef Pročko nahral na sociálnej sieti video, v ktorom obhajuje svojho straníckeho šéfa Igora Matoviča.

Bráni ho aj v tom, že v prezidentskom paláci nikomu nevytrhol Matovič podpísanú demisiu z ruky. Papier si mal slušne vypýtať naspäť, pretože sa dozvedel na poslednú chvíľu správy, že SaSka, aj tak bude hlasovať za pád vlády. Richard Sulík aj prezidentka Zuzana Čaputová však tvrdia, že to bolo inak.

Podľa Pročka robia z Matoviča psychopata, pretože ľuďom stačí stokrát povedať a veria tomu. To isté povedal aj na seba „Pročko je psychopat. Pročko je psychopat. Tak Pročko je psychopat.“

Bývalý humorista neverí ani tomu, že 90% Slovákov nechce túto vládu. Prieskumy totiž ukazovali podobné čísla.

„Bohužiaľ. Ľudia s veľkou nádejou volili olano. Ja tiež, krúžkoval som Jozka Pročka aj matoviča. Nahováral som svojim známym že toto je cesta ako nemať okolo seba tu odpornu bandu ktorý otvorene chodili pre “vypalne” aby človek mohol mat aspoň nejakú šancu získať projektové podpory. Dnes…. Dnes sa mi moji známy smejú do ksichtu čo som im ja natrepal… že bude lepšie ako za fica…. A preto som predsveceny o tom že takmer nikto už olano voliť nebude. Pretože sklamali…“ píše v diskusii Attila Pročkovi.

„Pán Pročko, my nie sme sudcovia, ani právnici, aby sme riešili Vaše sústavné hádky plynúce zo zlého vzťahu, manželstva. Už nás to nebaví počúvať. Igor Matovič bol dakedy straníkom v SAS. Igor Matovič vedel, do čoho ide a zmýlil sa. Je naozaj únavné to počúvať a čím viac o tom budete, tým menej ľudí bude nato zvedavých. Ak Slovensko pôjde Orbánovskou cestou je to vina Vás všetkých, ktorí ste sa dali na niečo, čo ste nezvládli.“ napísal Rasťo.

„Ja verím Matovičovi ktorého som volila aj voliť budem neprevraciam kabát ako niektorí ľudia ktorí nemajú svoj vlastný názor a veria blbostiam klamstvám skorumpovaným SmeroHlasakom a Sulíkovi zradcovi národa ktorí klamstvami útočí na Matoviča.Saskari sú skorumpovaný hnoj ktorí patria do večného zabudnutia aj z bandou SmeroHlasakov.Držim Vám palce a dúfam že ľudia dostanú rozum a nebudú chcieť späť bandu zradcov.“ podporuje Pročka fanúšička.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *