Video z nehody v Bratislave: Opitý vrah musel letieť veľmi rýchlo! Ľudia na zástavke nestihli uhnúť

Televízia Markíza priniesla videozáznam z kamery, ktorá snímala tragickú nehodu, ktorá sa stala v nedeľu 2.októbra po 22:00 hod. na Zochovej ulici v Bratislave. Študenti tam prestupovali na druhý spoj a cestovali na internáty.

Opitý vodič a vysokopostavený športový funkcionár Dušan Dědeček tam opitý zavraždil štyroch ľudí, šesť zranil a jedna osoba je v kritickom stave.

Video z miesta nehody nie je vhodné pre mladšie osoby a citlivé povahy:

Medzi obeťami a zranenými majú byť aj mladí študenti, ktorí mali dnes nastúpiť prvýkrát na vysoké školy.

Vodič sa mal krátko po nehode správať arogantne k policajtom a zdravotníkom, ktorí sa pokúšali zachrániť zrazených ľudí.

Mal byť agresívny a niektoré informácie hovoria dokonca o tom, že mal používať vety ako „Viete vy, kto ja som?“.

Podľa informácii portálu tvnoviny.sk má ísť o známeho športového funkcionára

„Šoférovať pod vplyvom alkoholu mal generálny sekretár Deaflympijskeho výboru Slovenska Dušan Dědeček. V aute ako spolujazdec sedel podľa našich informácií aj jeho syn Lukáš Dědeček, ktorý je v tomto výbore kontrolórom. Ten leží v nemocnici s vážnymi zraneniami.“ píšu tvnoviny.sk

Vodič, ktorý včera v noci vrazil do zastávky na Zochovej ulici v Bratislave, mal v krvi 1,6 promile alkoholu. Po nehode sa správal agresívne, povedal policajný prezident Štefan Hamran. Píše o tom DenníkN.

Podľa Hamrana išiel niekoľkonásobne rýchlejšie, ako je povolená rýchlosť a nevidel stopy po brzdení. 

„Podľa toho, čo som videl, tam nie sú evidentné brzdné stopy,“ povedal Hamran. Vodič podľa neho išiel z podjazdu a stratil kontrolu nad vozidlom.

Na mieste po nehode ležali ešte niekoľko hodín mŕtve telá. Podľa policajného prezidenta musia vyšetrovatelia riadne zdokumentovať nehodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *