Viac o plánoch WHO a EÚ: očkovanie každé 4 mesiace

Ako už viete, v EÚ bola nedávno bez akéhokoľvek mediálneho humbuku zástupcami VŠETKÝCH krajín EÚ schválená zmena medzinárodných zdravotných predpisov WHO a pandemická zmluva a európski politici jednomyseľne potvrdili, že v prípade vyhlásenia pandémie sú ochotní odovzdať kompetencie v oblasti zdravotníctva de facto gate-owned WHO.

O tomto bezprecedentnom akte sa teraz diskutuje v rôznych európskych krajinách, kde sa mobilizujú jeho odporcovia. Sme teda azda jedinou krajinou, kde tejto veľmi dôležitej otázke nikto nevenuje pozornosť.

Práve v susednom Rakúsku, kde zažili azda najtvrdšiu kovidskú diktatúru, sú na takéto politické rozhodnutia veľmi citliví. Aj preto sa tam už na túto tému, ktorú som u nás dlho postrádal, začala seriózna diskusia.

Mag. Gerald Hauser varuje pred plánmi WHO, EÚ a tiež rakúskej vlády. Základné práva a slobody majú byť zo zákona úplne vymazané! Od júla majú prúdiť peniaze obciam, lekárom a lekárňam, keď sa ľudia dajú očkovať.

„Mnoho ľudí si myslí, že WHO je charitatívna organizácia,“ hovorí Gerald Hauser. „Avšak 80 % jej finančných prostriedkov pochádza od súkromných darcov, ako je Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov alebo Gatesova globálna aliancia pre vakcíny Gavi.“

Hauser tiež uvádza maximálnu zaujatosť WHO a EMA. Ich jediným cieľom je prinútiť ľudí, aby sa viac „očkovali“.

V súčasnosti sa pracuje na globálnej pandemickej zmluve. S tým súhlasil aj rakúsky zástupca (ako aj zástupcovia ďalších krajín EÚ). Uskutočnilo sa to obídením parlamentu – bez hlasovania o tom, či to ľudia vôbec chcú! Takže národná legislatíva už bola prenesená na WHO.

Cieľom zmeny medzinárodných zdravotných predpisov je odstrániť zo zákona „plné rešpektovanie dôstojnosti, ľudských práv a základných slobôd osôb“!

Doteraz bolo možné povinné očkovanie obchádzať, ale s týmito pravidlami to už nebude možné. Nútené očkovanie by mohlo byť neodvratné.

„Hlavný prúd to vôbec nezaujíma,“ hovorí šokovaný Gerald Hauser.

„Všetko je v poriadku, všetko sa skončilo, hovoria ľudia. Ľudia by sa však nemali nechať oklamať tým, že vypršal zákon o opatreniach Covid 19. V pozadí sa už skúma zákon o financovaní vakcín. A v ňom je všetko!“

Od 1. júla 2023 do 31. marca 2024 majú plynúť finančné prostriedky, ak sa ľudia dajú zaočkovať. Týmto spôsobom sa za každé podanie vakcíny zarobí:

obec 18 eur

lekár 15 €

lekáreň 5 €

To znamená spolu 38 € za jedno očkovanie – a to ešte nepočítame nákup!

A tirolská krajinská vláda už vyzvala všetkých ľudí starších ako 60 rokov, aby sa nechali očkovať každé 4 mesiace (!): „Toto nie je očkovanie – je to génová terapia!“, pripomína Hauser.

Čo môžeme urobiť proti totalitným plánom WHO, vysvetľuje Mag. Gerald Hauser ako jeden z hlavných rečníkov na prednáškovom večeri AUF1 11. mája v Hornom Rakúsku.

Prítomní budú aj: lekár Prof. Dr. Andreas Sönnichsen, právnička Dr. Silvia Behrendt, právnik Philipp Kruse a lekár a autor bestsellerov Dr. Hannes Strasser.

Toľko správy z Rakúska, kde sa – podobne ako vo Francúzsku – už rozbieha odpor proti zrade politikov na pôde EÚ aj osveta verejnosti, aj keď len z alternatívnych zdrojov, pretože mainstream, samozrejme, o všetkom zámerne mlčí.

K uvedenému cenníku treba poznamenať, že si nie som istý, či uvedené sumy platia pre všetky krajiny EÚ, alebo sa líšia. Predpokladám však, že EÚ v tomto prípade vypracovala jednotný cenník po dohode s WHO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *