Satanistické protikresťanské dielo s LGBTQ Ježišom vystavené tento týždeň v Európskom parlamente

Pred časom sa v USA objavila satanistická socha v blízkosti Najvyššieho súdu v New Yorku, pred týždňom sa v Bostone konalo najväčšie satanistické zhromaždenie v dejinách a teraz sa k satanizmu nepriamo hlási aj rozvratná EÚ.

Symbolika je jasná, hoci ju asi málokto pochopí. Jednak sa naplno odhaľuje prepojenie EÚ na Deep State USA, ale aj skutočná politika USA a EÚ, ktorá presadzuje všetko zvrátené vrátane výmeny obyvateľstva krajín, ktorým velí.

Včera som niekde čítal, že v prípadnom referende by väčšina našich ľudí hlasovala za zotrvanie v EÚ. Potvrdzujú to každé voľby, v ktorých drvivá väčšina ľudí volí eurohujerské politické strany.

Ako by dopadli iné krajiny, si netrúfam odhadnúť. Konkrétne napríklad názor väčšiny Holanďanov, ktorí do svojho parlamentu vyslali dve politické strany požadujúce vystúpenie z EÚ, sa dozvieme najneskôr o šesť mesiacov, keď by sa malo konať referendum.

Ale späť k zvrátenosti tejto inštitúcie, ktorá plánuje vymeniť obyvateľstvo kontinentu a zaviesť najtvrdšiu klimatickú politiku na svete. EÚ túto zvrátenosť jasne demonštrovala vystavením diel, ktoré oslavujú LGBTQI a satanizmus a majú byť namierené proti kresťanstvu.

Dá sa jej skutočná politika priznať výrečnejšie?

Tento týždeň EÚ vystavila v Parlamente satanistické dielo protikresťanskej aktivistky Elisabeth Ohlsonovej.

Jej umelecké dielo má za cieľ zosmiešniť kresťanstvo a uraziť kresťanov svojou vulgárnou povahou (obrázok v nadpise je „Posledná večera“). A tu sú ďalšie diela zobrazujúce LGBTQI Ježiša:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *