V Čechách politici bojujú svetrom proti Putinovi: Uskromnime sa a bojujme proti Putinovi! Znížme si teplotu, bojujme proti vojne!

„Prosím, držme v ťažkých časoch spolu. Sveter nech je toho symbolom,“ uviedla Markéta Pekarová Adamová, predsedníčka poslaneckej snemovne Parlamentu Českej republiky, poslankyňa a predsedníčka TOP 09 vo svojom videu na sociálnej sieti.

„Naša vláda sa na zimu pripravila a vytvorila dostatočné zásoby,“ uvádza vo videu.

Sveter, by podľa nej mal byť vnímaný ako symbol boja proti Putinovi.

„Symbol, že keď sa každý kto môže uskromní, tak mu budeme menej financovať vojnu, pretože on z tých peňazí vojnu financuje. Každý jeden stupeň dole znamená 6 percent úspory a to už je dosť,“ myslí si Pekarová Adamová.

Markéta Pekarová Adamová chce ísť príkladom a uvádza, že zníži teplotu aj doma, aj v práci. A prosí všetkých, ktorí môžu, aby tak učinili tiež. A kľudne nech považujú sveter ako symbol proti Putinovi.

„Musíme si zvyknúť na to, že proruská kľučka bude kričať vždy, keď naša závislosť na Putinovom režime bude slabnúť. Prosím, držme v ťažkých časoch spolu. Sveter nech je toho symbolom,“ dodala tiež v závere príspevku na sociálnej sieti Markéta Pekarová Adamová, predsedníčka poslaneckej snemovne Parlamentu Českej republiky.

„Děláte velmi dobře, jelikož až toto uvidí Putin,zajisté zemře smíchy a máme vyhráno. Děkujeme“ píše Jiři v diskusii.

„To už snad nemůžete myslet vážně. Lidem se jen vysmíváte a neudělali jste pro ně nic. Za osm měsíců vaší pětibídné vlády jste dokázali tři věci. 1) svádět vše na Babiše 2) svádět vše na Putina 3) poradit lidem aby si vzali svetr. Skvělá práce prosím už nedělejte nic, protože ve vašem případě NIC=VÍC.“ píše Míra.

4 Replies to “V Čechách politici bojujú svetrom proti Putinovi: Uskromnime sa a bojujme proti Putinovi! Znížme si teplotu, bojujme proti vojne!

  1. Ty hlúpa krava. Pred 32 rokmi ponovembroví politici sľubovali, že sa konečne po páde komunistov budeme mať dobre. Aj to obliekanie si svetrov v byte kvôli zime je tá tvoja dobrota? Si tak tupá, alebo tak podplatená? Najskôr oboje. Znížte si teplotu v bytoch, nepoužívajte toľko teplú vodu, nejazdite toľko autom, nejedzte toľko, toto je podľa tvojej dutej hlavy lepšie než to bolo pred tými 32 rokmi?

  2. Ako vidieť tak naprieč celou EU sa to len tak hemží hlupákmi vo vládach a v parlamentoch. Kde boli keď darebácky štát USA vraždil nevinné deti, ženy a starých ľudí v Srbsku, Líbyi, Afganistane, Iraku či v Sýrii? Banda fašistov vládne v EU!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *