Uvidíte, že Čaputová znovu vymenuje vládu z tých istých lotrov, pretože to vyhovuje Amerike, tvrdí Belousovová

Medzi premiérom Eduardom Hegerom a šéfom SaS-ky Richardom Sulíkom dnes padla dohoda a vyzerá to, že poslanci schvália štátny rozpočet. Hovorí sa aj o tom, že by sa mohla nájsť nová 76-ka poslancov v parlamente, ktorí by dovládli ďalej.

Kriticky sa na to pozerá bývalá poslankyňa Anna Belousovová, ktorá si myslí, že prezidentka vymenuje už tretíkrát novú vládnu koalíciu v tomto volebnom období a „My sa ich len tak ľahko nezbavíme“.

„A je to tu! My sa ich len tak ľahko nezbavíme. Koalícia funguje ďalej.

Premiér v demisii Eduard Heger (OĽaNO) a Richard Sulík (SaS) na tlačovej konferencii oznámili, že sa dohodli.

SaS podporí štátny rozpočet na rok 2023, hlasovať zaň budú tri koaličné strany a SaS, ktorá je akože v opozícii.

Súčasťou dohody je aj to, že ak bude rozpočet schválený, Igor Matovič podá demisiu. Teraz je už dúfam každému jasné, že tá najhoršia škodná je Sulík a nie Matovič. Len tak mimochodom, Sulík dovliekol Matoviča pred rokmi do politiky na kandidátke SaS.

Sulík prvý krát akože povalil túto vládu, aby sa do nej vrátil po odchode Matoviča z postu premiéra. Sulík druhýkrát povalil de facto tu istú vládu, aby vypudil Matoviča z postu ministra financií. A určite už s Hegerom dohodli aj to, že dajú dokopy 76 poslancov a vláda bude pokračovať.

Znamená to, že oni žiadne predčasné voľby nechcú a ani nechceli. Len si takto vybavovali medzi sebou účty.

Sulík si veľmi dobre načasoval hlasovanie o vyslovení nedôvery vláde. Presne pred schvaľovaním rozpočtu! Aby mal čím vydierať svojich koaličných partnerov.

Najskôr zahral divadlo o odchode SaS z koalície. On však z nej nikdy skutočne neodošiel. Mal len time out, aby počkal na chvíľu, keď jeho cena vzrastie. A jeho cena bola matovičová hlava.

Ako sa hovorí: dvaja kohúti na jednom smetisku nemôžu byť. Alebo tiež dvaja blázni v jednej vládnej koalícii sa neznesú.

Nakoniec sa teda Sulíkovi podarilo vytlačiť Matoviča z ihriska. A o to tejto Matovičovej dvojičke išlo. Všetko ostatné, čo produkoval pred médiami, boli len kecy. Podstata bola : tá istá vláda len bez Matoviča.

A uvidíte, že pani Čaputová znovu poslušne ďalší krát vymenuje vládu z tých istých politických lotrov, ktorí ničia Slovensko už vyše dvoch rokov. Lebo tak to vyhovuje Západu, tak to vyhovuje Amerike.

A Slovensko a Slovákov majú v …paži.

Tak ako Sulíkov syn hrá svoje zvrhlé až úchylnej hry s deťmi na internete, keď ich núti za peniaze jesť hovná, tak isto jeho otec Sulík starší hrá svoje úchylné politické hry s celým Slovenskom a pre svoje potešenie nás napcháva svojimi politickými exkrementami.“ napísala na sociálnej sieti Belousovová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *