Uniklo video, ako ruskí komici napálili poľského prezidenta a vydávali sa za Macrona. Ten im povedal všetko

Poľský prezident Andrzej Duda po výbuchu ukrajinskej rakety minulý týždeň v poľskom pohraničí naletel dvojicu ruských komikov.

Vtipkárom vydávajúcim sa za francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona vo vypätej situácii, keď ešte nebolo jasné, čí raketa v Poľsku explodovala a čo bude nasledovať, po telefóne povedal, čo vie.

„Ahoj Emmanuel, si to ty? Pri telefóne Andrzej Duda,“ predstavuje sa poľský prezident v úvode nahrávky telefónneho rozhovoru, ktorý dvojica komikov umiestnila na YouTube a prevzali ju ruské aj poľské médiá.

„Áno, áno, to som ja,“ dostalo sa Dudovi odpovede.

„Ach, ahoj Emmanuel… Ďakujem. Ďakujem, že voláš. Ako asi vieš, situácia je veľmi zložitá. Dnes popoludní (minulý utorok) u nás došlo k výbuchu. V Poľsku. Neďaleko ukrajinskej hranice. Ale na našom území. Bola to raketa. O tom niet pochýb. Nevieme ale, kým bola odpálená. Odpálil ju niekto na východe,“ zhrnul situáciu poľský prezident v domnení, že hovorí so svojím francúzskym náprotivkom.

Pravosť nahrávky potvrdil poľský prezidentský úrad, ktorý podľa poľského serveru wp.pl vydal vyhlásenie, že „si prezident v priebehu rozhovoru uvedomil, že ide o dosť netypický spôsob vedenia rozhovoru zo strany volajúceho, že mohlo dôjsť k pokusu o podvod, a ukončil rozhovor. “

Do chvíle, než si Duda uvedomil, že možno nehovorí s Macronom, ale ubehlo sedem minút a za ten čas stačil ruským komikom povedať aj ďalšie veci.

„Takto sa nenajímajú odborníci a kohokoľvek so základnou znalosťou angličtiny preložia rovno k prezidentovi. Aká škoda.“ píšu Poliaci v diskusii pod videom.

„kur*a je, že predtým, ako sa fejk-Macron na čokoľvek spýta, Duda mu celý príbeh porozpráva sám od seba.“ píše ďalší Poliak.

„je to také absurdné, že ma napadlo, že nás tu možno šibe niekto s dobrými schopnosťami a podobným hlasom, ale Duda má príliš výrazný hlas na to, aby to predstieral :)“ píše ďalší.

„Ako je možné, že sa nemôžem dovolať na kliniku a Rusi volajú Dudovi, kedy chcú“ smeje sa ďalší Poliak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *