Ukrajinec viezol cez Slovensko plnú dodávku migrantov zo Sýrie. Neuveríte, koľko ich mal dnu

Policajti na Slovensku zastavili dodávku plnú migrantov zo Sýrie, ktorú šoféroval Ukrajinec.

V malej dodávke bolo až 39 občanov zo Sýrie a medzi nimi aj malé deti. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

„V HORÚCOM TEPLE SA V MALEJ DODÁVKE TLAČILO AŽ 39 MIGRANTOV ZO SÝRIE: BOLI MEDZI NIMI AJ MALÉ DETI

Príslušníci Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície získali operatívne informácie o plánovanom prevoze nelegálnych migrantov z územia Maďarska na Slovensko.

Pripravili akciu, ktorú realizovali dnes v predpoludňajších hodinách.

Policajti zastavili v okrese Lučenec vozidlo, ktoré šoféroval vodič pochádzajúci z Ukrajiny. V ložnom priestore sa nachádzalo 39 občanov Sýrie.

V súčasnosti prebiehajú procesné úkony, ďalšie informácie bude možné poskytnúť až po ich ukončení. Potom bude známe aj to, čo bude ďalej s vodičom a cudzincami.“ uvádza Polícia.

„Vozia to v horších podmienkach ,ako zvieratá.Šofér to určite robil z dôvodu obohatenia sa,treba zhabať auto a jemu u nás predĺžiť pobyt v niektorom nápravnom ústave.“ píše Braňo v diskusii.

„Za prevadzacstvo by malo byt minimalne dozivotie. Zneuzivaju ludi, aby uverili, ze ich prevedu do rozpravkoveho raja. Predaju dom a vydaju sa na gumovom clne cez more.“ píše Tonko.

3 Replies to “Ukrajinec viezol cez Slovensko plnú dodávku migrantov zo Sýrie. Neuveríte, koľko ich mal dnu

  1. „Za prevádzačstvo by malo byť minimálne doživotie. Zneuživaju ľudi, aby uverili, že ich prevedú do rozprávkového raja. A čo patrí tým, ktorí sľubovali Slovákom druhé Švajčiarsko a doviedli ich za 32 rokov do takejto núdze? Minimálne slučka. Nebudeme mať všetko to, čo sme mali. Slobodu, prácu, bývanie, potraviny, pohonné hmoty, energie, palivá, vodu. Ale máme vytúženú zmenu systému, máme vytúžený slobodný trh a voľnú tvorbu cien. Máme „šikovných poctivých“ milionárov a čím ďalej viac oficiálne priznávanej chudoby, nepoctivých chudobných pracujúcich a inteligencie. Máme, čo sme chceli.

    1. Tak si užívajme slobody, demokracie, bohatstva a nesťažujme si. Psychopat občanom so škodoradostným úsmevom dva roky vraví, že bude dobre. Jemu áno. Pavlínka má na účte milióny, vlastní veľa nehnuteľností a pôdy. Takže on chudobný chudák, ktorého trištvrte občanov Slovenska nenávidí, nepocíti núdzu ani hlad. Ale môžme si povedať, že dobre už bolo

  2. Tak to je sila!!! Ukrajinec by mal vyfasovať 10 rokov natvrdo!!! Potom vyhostenie a zákaz vrátiť sa niekedy na Slovensko!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *