Ukrajinec v Bratislave s kamarátmi zmlátil muža a okradol ho. Ten sa vôbec nebránil (Video)

Polícia na sociálnej sieti uverejnila video, kde vidieť, ako mladík napadne iného muža a podľa všetkého mu ukradne mobilný telefón.

Pri incidente mu asistuje ďalší muž. Napadnutý muž ostane ležať na zemi a vôbec sa nebráni. Podľa informácii portálu patranie.sk ide o 23 ročného Artura K. z Ukrajiny.

“ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri hľadaní osoby na fotografii, ktorá je obvinená zo zločinu lúpeže spáchanej formou spolupáchateľstva, ktorá sa stala vo štvrtok (08.09.2022) pod lávkou pre chodcov, ktorá vedie z obchodného centra do komplexu administratívnych budov na Einsteinovej ulici v Bratislave.“ informuje polícia na sociálnej sieti.

„V prípade akýchkoľvek informácií, ktoré súvisia s uvedenou vecou nás prosím kontaktujte na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.“ dodáva ďalej polícia.

„Ukrajinci už sa cítia ako doma, výborne    predstavte si, že uteciete z krajiny kde zúri vojna, aby ste v druhej krajine, ktorá vám a vašim ľuďom pomáha, mohol bit a okradat ľudí. Ľudia veľmi rýchlo vytriezvia.“ píše Adam.

„Traja „pagáči z lístkového cesta“ na jedného, hmm   ťažkí frajeri, ale raz nabehnú na päsť ✊ niekomu, čo im vypne ističe a budú plakať mamke na cicku… To je dnešná výchova.“ píše Matúš v diskusii.

„Ťažká doba,ľudia sa začínajú meniť na psychopatov! Taku by dostal cez hubu,že by zabudol aj ako sa vola!!“ píše Zuzana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *