Uhríkovci prelepovali plagáty s kandidátom Kotlebom. Oblepili aj súkromný stánok a poškodili ho

Strana Milana Uhríka Republika sa v Banskej Bystrici rozhodla o pekne ostrú kampaň v posledných dňoch. Ich plagáty lepili naozaj všade.

Poslanci okolo Milana Uhríka odišli zo strany ĽSNS začiatok roka 2021 a teraz po prvýkrát kandidujú vo voľbách oddelene.

Uhríkovci teraz ukázali aj svoju taktiku „boja“ vo voľbách. Ich plagáty s kandidátom na župana prelepovali s kandidátom ĽSNS Marekom Kotlebom.

Vôbec im nevadilo nalepiť plagát s ich kandidátom priamo cez plagát ĽSNS a celý ho prekryť.

„Kandidáti za stranu Republika nechali oblepiť celé mesto na neurčených miestach a okrem toho prelepovali úplne všetko bez hanby aj na súkromných platených plochách,“ napísal na sociálnej sieti Kapusta, ktorý kandiduje v meste ako nezávislý.

Strana Republika tvrdí, že ich členovia sú poučení, no nemôžu vraj za individuálne zlyhanie jednotlivcov, uviedli pre aktuality.sk

V Banskej Bystrici sa tak odohráva boj kedysi bývalých straníkov, no jedna strana na to ide naozaj neférovo. Uhríkovci sa však v niektorých regiónoch spojili so Smerom či s Petrom Pellegrinim.

Za predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja kandiduje Marek Kotleba (ĽSNS), Miroslav Suja (Republika), Ondrej Lunter (Progresívne Slovensko) či Adrián Polóny (podpora od Smeru).

zdroj: Dávid Kapusta

V Banskej Bystrici dokonca strana Republika polepila aj súkromný stánok bez povolenia, na čo sa sťažoval jeden z majiteľov na sociálnej sieti.

„Vážený pán JUDr. Jedlička. V pondelok Vás na vašom messengeri oslovila moja manželka so žiadosťou o odstránenie Vašich predvolebných plagátov z nášho predajného stánku v Radvani. Vaši ľudia bez opýtania oblepili (neodstrániteľne) celý stánok. Ten je znehodnotený a poškodený. Lepidlo a ani tie ohavnosti sa nedajú odstrániť.“ píše na sociálnej sieti podnikateľ z Banskej Bystrice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *