Trans väzenkyňa oplodnila v base dve ženy. Vrátili ju preto späť medzi mužov

Väzenkyňa Demi Minorová využila možnosť, že v nápravnom zariadení Edna Mahan v americkom New Jersey môžu okrem žien zdržiavať aj osoby, ktoré sa ako ženy identifikujú. Minorová sa cíti byť príslušníčkov nežného pohlavia, hoci je biologicky stále mužom. V ženskej väznici navyše oplodnila dve spoluväzenkyne, úrady ju preto poslali späť medzi mužov.

Minorová si odpykáva tridsaťročný trest za vraždu svojho pestúna. Cíti sa byť ženou, biologicky je ale muž. Väzenkyňa využila podmienky progresívneho nápravného zariadenia Edna Mahan v New Jersey, kde môžu byť aj transsexuálne osoby.

Keďže ale Minorová disponuje pánskymi pohlavnými orgánmi, oplodnila na mieste dve ženy. To rozvírilo špekulácie, že osoba požiadala o presun do ženskej väznice len z obyčajnej prefíkanosti. Na svojom blogu ale Minorová tvrdí opak, vraj bola „nútená žiť v mužskom väzení“.

Tak či tak, Minorová sa po spomínaných incidentoch vracia do väzenia pre mužov, konkrétne do trestnice pre mladších páchateľov Garden State. Na svojom blogu sa potom posťažovala, že sa k nej strážnici správajú nevyberavo.

inorová sa posťažovala, že strážnici vo väznici sa jej smiali a najmenej 30-krát jej nesprávne označili „on“ namiesto „ona“. Pri prevoze do mužskej väznice ju navyše údajne zbili. Jeden zo strážnikov sa mal na väzenkyni sprosto oboriť.

„Je mi pri pdele, o čo sa snažíš. Nie je tu žiadna kamera… všetci tu sme muži, a to vrátane teba,“ mal povedať bachar podľa Minorovej.

Podľa denníka Daily Mail je teraz Minorová pod špeciálnym dohľadom, pretože sa môže pokúsiť o samovraždu. Tvrdí, že sa k nej správajú agresívne aj spoluväzni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *