Totálny šok v živom vysielaní! Poslanec Tomáš si myslí, že mlieko stojí 4 eurá!

Poslanec od Petra Pellegriniho si podľa ľudí v diskusiách „pekne uletel“ v relácii televízie Markíza Na Telo.

Keď dostal otázku od divákov, koľko stojí liter mlieka, jeho odpoveď bola, ako keby nebol v živote v obchode. Treba pripomenúť, že strana Hlas, ktorej je Erik Tomáš členom, si hovorí sociálne demokratická a tak by mal vedieť, koľko míňajú ich voliči v obchodoch.

Tomáš odhadol, že podľa neho stojí liter mlieka asi 3 až 4 eurá! Šokovaný ostal aj Igor Matovič, ktorý sedel vedľa neho.

Erika Tomáš sa potom chcel opraviť a povedal, že „..no tak potom dve evri, ja neviem…“

Mlieko dnes kúpite napríklad v Tescu od 0,86centov za liter ale aj za 1,59 za liter, ak si kúpite Rajo s 3,5% tuku.

„To si robí srandu? Plat 5-tisíc mesačne a ešte ktovie koľko kde nakradol, tak jasné, že ani nevie, koľko stoja potraviny!“ píše v diskusii Silvia.

„Už od začiatku bol záber nasmerovaný na oslika Tomáša aký sedí naštartovaný,nasrdeny a pripravený hneď strieľať 🙄Ani neodpovedal na otázku,rovno nasrdeny vyštartoval tými svojími oblbovakmi a klamstvami čo používajú všetci smeráci aj hlasaci. To majú jedného školiteľa??“ píše Anna.

„Ako vždy moderátor riadne nezakročil a nechal vyvracať vycvičenú opicu tomáša všetky tie klamstvá a útoky. Nič iné nevie a nevedia ani jeho kumpáni. Len kritizovať a vrešťať, ale konkrétnej pomoci by sme sa nedočkali od nich nikdy! A obviňovať matoviča za smrť ľudí, ktorí zomreli na covid je sila. To ako Lombardsko – najviac postihnnutý región v Taliansku – tam je kto vinný? Tiež vláda? Alebo vlády všade na svete? Každá jedna vláda na celom svete improvizovala. Nikto nevedel a ani dodnes sa poriadne ešte nevie, čo je covid zač, ako sa bude správať ďalej. A povedať, ze Pellerína to zvládal? Tú hlúpu poznámku beriem ako nedeľný vtip.“ napísala Dagmar.

„Celé choré, relácia sa niesla v štýle ako je nám tu dobre a všetko je najlepšom poriadku, len neviem prečo potom padla vláda, chmula, keď je nám tu sveta žiť, na všetky otázky odpovedal človek , ktorý sa nehodil za premiéra a ani za financmajstra, človek ktorý sa pohybuje ako najhorší politik za niekoľko rokov dozadu, on ide vysvetľovať aká je jeho strana Olajno, špičková, a čo všetko dali ľuďom, choré, už aby boli predčasne voľby a tam ľudia ukážu aká je strana Olajno“ kritizuje Matoviča Jozef.

„Matovič si stále neuvedomil v čom bol a je problém jeho a aj Hegerovej vlády. Ten je,že úradnicky aparát nestíha jeho atomky „z noci do rána“ a zadržiavanie financií až do krajnosti a potom (pod tlakom) uvoľnené, dostatočne prežrieť (pochopiť čo vlastne chce) a tým aj vypracovať cestu ako to vôbec realizovať.Často (takmer vždy) sa stalo,že v polovici práce ju museli prerušiť a začať odznovu a úplne opačne. Na to sa môže obyčajný úradnik naozaj aj vys….rať. A tak to dopadá,že chaos vrcholí. Myšlienky a zámery,keď nemajú koncepciu,tak sú nerealizovateľné aj keď realizovateľné sú. Zlé vedenie, neustále meniaci názor, spôsobuje iba chaos. Matovič a celá táto koalícia zlyhala práve na tomto.“ napísal Ivan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *