Totálny náklad v EÚ parlamente: Vaša politika nás zničí! Nebudeme kúriť a budeme jazdiť na bicykloch! Zbláznili ste sa!

Čo raz viac sa začínajú v europarlamente ozývať kritické hlasy práve proti politike Európskej únii.

Tá je podľa niektorých príliš „zelená“ a svojou politikou prestane byť konkurencie schopná voči ostatným štátom, čo nás podľa nich môže zničiť.

Ide napríklad o emisie či zákaz predaja nových spaľovacích áut od roku 2035.

A tak sa ozývajú hlasy priamo od europoslancov.

Jeden z nich kritizuje, že vyhlásiť oxid uhličitý a fosílne palivá za „nepriateľa občanov Európskej únie“ je bláznostvo.

Podľa neho sme práve vďaka týmto palivám vytvorili modernú spoločnosť a súčasný životný štandard.

Uvaliť dane na tých, ktorí prirodzene pri výrobe produkujú CO2 podľa neho povedie ku ekonomickej katastrofe EÚ „Nebudeme schopní konkurovať zvyšku sveta“.

„Pred 30 rokmi žili Číňania bez kúrenia a jazdili na bicykloch, lebo nemali na viac a teraz budeme my v EÚ žiť rovnako, lebo si nebudeme môcť dovoliť nič lepšie….“

„Tuší vôbec náš občan, koľko máme v EP personálu, koľko tisíc je to ľudí a aké majú platy za akú prácu vlastne? Rozumie tomu občan únie? Výsledok je jasný a čím ďalej, tým jasnejší. Bolo nás treba len zohnať do jedného košiara, aby nás ľahšie zvládali a cez jedinú banku. Anglicko bolo iba lákadlom, že snáď to bude fungovať a chvíľu to tak nechali, no teraz sú už masky dolu, už sa nikto ani len nepretvaruje. Uplynulé roky už mali dávno všetkým otvoriť oči o tom, o čom to celé je, takže tí ľudia, čo stále trvajú na únii a rovnako aj politické strany sú jasne odhalené subjekty obrovského klamu. Môže sa slovenský občan bez obmedzenia pohybovať po Európe, ako si želá? Priblížili sa naše platy, dôchodky, či služby tým na Západe? Došlo k sľubovaným“ píše Július.