To čo je?! Americkej speváčke sa zvláštne zatváralo oko (Video)

Sociálnymi sieťami sa šíri video speváčky Katy Perry, ktorej sa zvláštne hýbe očné viečko na jednom oku. Ľudia sa pýtajú, čo sa to s ňou deje?

37-ročná speváčka prekvapila viacerých fanúšikov priamo koncerte, kde to vyzeralo, že vôbec nemá pod kontrolou svoje viečko na oku.

Jej fanúšikovia si už pamätajú niekoľko minulých prípadov, kde sa slávna speváčka správala divne.

Vo videu, kde spieva jej hit Firework môžeme vidieť problém s jej pravým očným viečkom, ktoré sa prerušovane zatvára bez toho, aby sa zdalo, že má kontrolu.

Niektoré komentáre naznačovali, že by mohlo ísť o príznaky paralýzy tváre alebo dokonca mŕtvice. Medzi vtipmi ostatní fanúšikovia naznačili, že ide o „klon“, ktorý bol poškodený.

@katyperrytv KATYYYYY!#PLAY ♬ sonido original – Katy Perry

Od roku 2017 začala Katy Perry vykazovať zvláštne správanie v rôznych videách, rozhovoroch a prezentáciách. Tie išli ruka v ruke s osobnými problémami a konfliktmi okolo jej imidžu, pretože, ako sama uviedla, pokles jej obľúbenosti ju veľmi zasiahol. Speváčkina priateľka a tiež speváčka Sia tvrdila, že Katy mala problémy s duševným zdravím, pretože jej piesne neboli také populárne ako kedysi.

Vo videu zverejnenom v roku 2020, kde Perry prechádzala izbou svojej nenarodenej dcéry Daisy Dove Bloom, začala Katy Perry prerušovane plakať a smiať sa. Jej fanúšikovia reagovali na video nepríjemne. „Videl niekto celé video, kde Katy Perry predvádza svoju detskú izbu? Je to strašné,“ napísal na Twitteri jeden fanúšik. Iní fanúšikovia hovorili o tom, ako nepríjemne a vystrašene sa cítia zo správania Katy Perry, pričom naznačili, že už nie je taká ako predtým.

Čo sa teda presne stalo s jej okom nie je jasné. Či je Perry závislá na drogách nie je potvrdené. Niekto tvrdí, že problém s jej okom môže byť pre veľkú únavu či alkohol.

Jej popularita začala upadať po vydaní albumu „Witness“ v roku 2017. Hlavnými príčinami boli zmeny v obľúbenosti hudobných žánrov, kde hip hop a rap začali vytláčať pop ako najúspešnejšie hudobné žánre. Taktiež Perry cieľ generovať „pop s určitým cieľom“, teda pop music s politickým zmyslom, nebol dobre prijatý širokou verejnosťou. Katy Perry pokračuje vo vydávaní hudby, napriek tomu, že nedominuje rebríčkom ako v minulosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *