Tak toto je bomba! Kotleba chce od Fica, aby sa ospravedlnil, za to, čo urobil Slovákom za 12 rokov a potom bude…

Od kedy sa začal Marian Kotleba a jeho ĽSNS objavovať v politickom svete, jeho nepriateľom bola vláda Roberta Fica. Táto vláda dokonca vytvorila NAKU, aby bojovala proti extrémizmu či Špecializovaný trestný súd. A práve tieto inštitúcie, ktoré Ficova vláda vytvorila a tie strpčovali život Kotlebovi, teraz strpčujú život samotnému Ficovi.

Dokonca v roku 2016 vznikla vláda Fica, Danka a Bugára, aby „bojovali proti extrémizmu“ a Kotleba bol ich tŕňom v oku, za jeho kritiku voči nim.

Teraz Marian Kotleba nahral video, v ktorom žiada Fica, aby sa ospravedlnil za to, čo 12 rokov robil slovenskému národu. Kotleba vyčíta Ficovi, že teraz hovorí to isté, čo hovoril on desať rokov, no vtedy ho za jeho názory „vyhadzovali z práce a kukláči vláčili po uliciach“.

„Ja v tejto chvíli žiadam vašu (Ficovu poz.red.) verejné a úprimnú katarziu za to, ako ste počas dvanástich rokov vašej vlády, ublížili Slovensku a Slovákom“ hovorí Marian Kotleba.

Kotleba chce od Fica, aby sa ospravedlnil Slovákom za to, že krajinu zatiahol do závislosti od Európskej únii a NATO. Ospravedlniť sa má tiež za to, že za jeho vlády podporoval „protislovenské mimovládky“.

Šéf ĽSNS chce tiež od Roberta Fica, aby sa ospravedlnil za vytvorenie protiextrémstických zákonov, ktoré majú národne cítiacim občanom zatvárať ústa. Kotleba spomenul, že tieto zákony mal Fico vytvoriť spolu s Harabinom a Žitňanskou. Tiež sa má ospravedlniť za vytvorenie policajného oddielu NAKA.

Marian Kotleba vo videu dodáva, že ak sa Robert Fico „uvedomí“ a za svoje chyby sa ospravedlní, tak on, ako politik, bude bojovať za to, aby ostal na slobode.