Svetoví lídri vysmiali Putina, že chodí bez trička. Ten im dal pekne ostrú odpoveď

Svetoví lídri sa na nedeľnom obede skupiny G7 v Nemecku vysmievali imidž ruského prezidenta Vladimíra Putina ako drsného muža a žartovali o tom, či by sa nemali vyzliecť do naha alebo ešte menej.

„Sako na sebe? Zložiť si bundy? Máme si zložiť kabáty?“ spýtal sa britský premiér Boris Johnson, keď si sadal k stolu v malebnom bavorskom zámku Elmau, kde kancelár Olaf Scholz hostil summit siedmich mocných demokracií.

Predstavitelia Veľkej Británie, Kanady, Francúzska, Nemecka, Talianska, Japonska, Spojených štátov a Európskej únie uvažovali nad dilemou.

Kanadský premiér Justin Trudeau navrhol, aby počkali na oficiálnu fotografiu, kým sa vyzlečú, ale potom Boris Johnson zavtipkoval: „Musíme ukázať, že sme tvrdší ako Putin“ a vtip sa točil ďalej.

„Chystáme sa na prehliadku jazdy na koni s holým hrudníkom,“ povedal Trudeau s odkazom na neslávne preslávenú Putinovu fotku z roku 2009, kedy išiel bez trička na koni.

„Jazda na koni je najlepšia,“ povedala predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová bez toho, aby sa zjavne vyjadrila k samotnej otázke oblečenia.

Do toho sa vložil Boris Johnson: „Musíme im ukázať naše prsné svaly.“

Vedúci predstavitelia pózovali – v sakách – pre fotografie, kým boli novinári vyvedení z miestnosti a debata o sartóriách zostala za zatvorenými dverami.

Odpoveď ruského prezidenta je jasná „Neviem, ako sa (lídri G7) plánovali vyzliecť, či už od pása hore alebo dole,“ povedal Putin novinárom počas návštevy Turkménska a dodal, že „v oboch prípadoch by to bol odpudivý pohľad“. DPA ďalej citovala ruskú tlačovú agentúru TASS, ktorá uviedla, že Putin lídrom G7 poradil, že na dosiahnutie harmónie medzi telom a dušou je potrebné „cvičiť a menej piť“.

2 Replies to “Svetoví lídri vysmiali Putina, že chodí bez trička. Ten im dal pekne ostrú odpoveď

  1. Oni si nemôžu zložiť nič, ani sa vyzliecť. Hneď by každý videl vytetované hákové kríže, Hitlera a satana na ich telách. Všetko sú to potomkovia vysoko postavených dôstojníkov Vermachtu a SS. Putin si to môže bez okolkov dovoliť. Je vyšportovaný , netetovaný, čisté telo, čistá duša. Preto sa títo lídri EU posmievajú, lebo sú z toho nervózni. Všetci zločinci sa najprv posmievajú a potom nečakane padnú. A Pán Putin ich výborne okomentoval aj im poradil. A ešte by si mali očistiť hlavne dušu od diabla. Nech im Boh pomáha. Potrebujú to, lebo oslobodzovanie od zlého je veľmi ťažké.

  2. Jasné všetci do jedného pyknici! Pravdu má prezident RF. Platí to aj super telo XXXL Čaputķu! Menej žer Cica!🤣

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *