Sulík sa neudržal: Slováci sú homofóbni! Nepriznať práva LGBT je hanba! Aj medzi nami sú úchyláci!

„Na Slovensko je spoločnosť homofóbna. To tak jednoducho je. A pri tom ja tiež nechodím na pride, ja tiež nemá, potrebu tam v prvej línii neviem čo robiť. Ale… aj tam sú úchyláci, tak ako medzi normálnymi ľuďmi sú úchyláci. Také je jednoducho zloženie spoločnosti. Ale aby my sme nejakej relevantnej skupine v spoločnosti základné práva, to je jednoducho hanba!“ vyhlásil šéf SaS Richard Sulík v Na Telo.

V relácii ukázali graf, ktorý tvrdí, že Slovensko je z cele Európy najmenej tolerantné voči LGBTI komunite.

To isté si myslí aj Sulík, podľa ktorého je hanbou, že sme im neschválili zákon, ktorý by im uľahčil partnerský život.

Boris Kollár v relácii Na Telo v televízii Markíza tvrdil, že na pochodoch LGBTI komunity sú úchyláci a poukázal tým na mužov, ktorí sa obliekli ako psy a chodili po štyroch.

V tom momente nahral moderátorovi Na Telo, ktorý sa ho opýtal, či nie je pokrytecké, že hovorí o týchto ľuďoch, že sú úchyláci, keď on sám si vypisoval s trans-ženou správy.

O Kollárovi sa totiž vytvorila aj webová stránka, kde boli správy s touto trans-ženou, ktorá je biologicky muž a Kollár mal o tom vedieť. V týchto správach si mali písať enormne úchylné správy a Kollárovi vôbec nemalo vadiť, že je to muž.

Dokonca sa objavili aj spovede rómskeho prostitúta, ktorá mal údajne s Kollárom praktizovať rôzne veci.

„Kollar len šteká, zahovára, had populistický. Treba rýchlo zbierať lacné percentá od „konzervatívcov“, ale podľa diskusie priťahuje len prázdne konzervy! Sulík mu to pekne zhrnul, aj keď škoda, že sa cez ten ziapot moderátor nedostal k objasneniu, pre niektorých, toho konceptu. Dobrý pokus.“ píše v diskusii Karol.

„Boris ma pravdu,odporny Kovacic ,takto manipuluju vsetko,divim sa ze Kollar mu jedno nevrazil“ píše Miriam.

„Kollár – vzor nasratého fotra tradičnej slovenskej rodiny   Inak čistý populizmus, alebo ako na svoju stranu stiahnuť všetkých nasratých fotrov s takýmto zmýšľaním…. Btw kto sa ťahá na ulicu? Vôbec nejde o orientáciu v tomto prípade, tak ako rozpráva Sulík“ píše Marek.

„Za hranicami vojna, hovorí sa o jadrovych zbraniach, tu hrozí chudoba, ludia si nebudú vedieť kúpiť základné potraviny, o energiách nehovoriac….a tu sa riešia takéto kraviny. Choré, úplne chore“ napísala Ivana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *