Stančíkov odkaz Slovákom: Ak Ukrajina nevyhrá, bude to pre nás katastrofa! Teraz nie je čas sa unaviť v podpore Ukrajiny!

Mladý nový štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitosí Andrej Stančík, ktorého nominovala strana OĽANO sa vyjadril o tom, čo sa preberalo tieto dni v Bruseli.

Stančíka sme spoznali aj ako poslanca v Národnej rade, ktorý napríklad robil na Facebooku živé vysielania a ľudia ho tam mohli vidieť v slipoch.

Náš tajomník tvrdí, že ak Ukrajina prehrá vojnu, bude to katastrofa pre EÚ, ale aj Slovensko. Preto podľa neho sa nesmieme unaviť v podpore tejto krajiny.

Poll not found

„To je co za cudo? Cital som par vyjadreni fakt maju hlboku oneeeee myslienku…“ píše v diskusii Stančíkovi Pavol.

„Katastrofa pre Slovensko a celú Európu sú hlúpy politici.“ píše Peter.

„Vasou prvoradou a hlavnou ulohou je pomoct nam Slovakom a nie cudzincom . A na zaver len tolko, katastrofou pre SR je ta vasa mensinova vlada bo sa drzite stoliciek ako klieste.“ píše Tomáš.

„Pán Stančík ,keď už preberiete tému ukrajina ,potom sa spýtajta z čoho majú žiť ľudia na slovensku.Boli ste nakupovať v slovenských potravinách? Ďalej sa chcem spýtať na vakcíny ktoré ste obhajoval,čo ďalej ,dať si 4.ďávku?Ľudia v tom majú chaos a Vy aj pri tej téme ste mal neoblomný postoj a jediný správny a pravdivý! Ešte pre informáciu ,necítim sa byť dezolátom ,len žijem v realite !“ píše Imrich.

„Už len Ty vieš veľmi dobre politizovat. Ešte musíš vedieť dorásť, aby si bol dobrý politik STANČIK.“ píše Eva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *