Slovensko na kolenách a poslanec Benčík si v parlamente pozerá futbal za 5-tisíc mesačne

Kým Slováci nevedia, z čoho budú žiť ďalšie mesiace a v obchodoch kupujeme stále čo raz viac menej kvalitné potraviny a bojíme sa prísť o prácu, poslanci v našom parlamente majú „pohodičku“.

Jedným z nich je aj poslanec Ján Benčík (SaS), ktorý si počas práce v parlamente pustil futbal. V parlamente síce aktuálne prišli malé deti, ako koledníci až z ďalekého Vranova nad Topľou, no to nemení nič na fakte, že Benčík zarába skoro 5000 eur mesačne a trochu úcty by mohol mať.

Do poslanca sa okamžite pustili ľudia v diskusiách. Tí mu závidia, že takýto luxus si nemôžu dovoliť ani v práci za 600eur mesačne.

„Ako potom môže tento panák zmysluplne hlasovať , keď ani možno nevie o čom !!! A ja ho ešte musím platiť zo svojich daní !!“ píše Peter.

„5 litrov mesačne z našich daní…. radosť byť poslancom“ píše Zuzana.

„Rokovania sú zbytočné…Na konci dňa povstanú „palčiaci“ jednotlivých klubov a ukážu predsa ako treba.. Stačili tam tí ôsmi a každý by ukázal počet ktorých zastupuje..“ píše Jaro.

„ale veď čo, dôchodca, v ničom odborník, robí, čo ho baví, plat istý . Príde doba, kedy bude treba robiť screenshoty, u tych, ktori spochybňuju opatrenia a ruška a on sa opäť naštartuje.“ píše Jana.

„stylizovat sa do pozicie toho spravneho poslanca, toho, ktory si vazi ustavnost nasej krajiny a demokraciu, toho, kto stale hlada to spravne riesenie, nielen to najjednodnuchsie a potom sa takto skolacky nechat nachytat… je to trapne… aspon, ze je to oficialny stream RTVS nie piratcina, lebo porusovat zakon priamo v plene parlamentu pocas rokovania, to uz by bol celkom heavy zahul…“ píše Matúš.

„Keby sme my toto robili počas práce , tak už sme nezamestnaní .A za také peniaze sa dobre prdí do stoličky a pozerá futbal .Zbytočne vyhodené naše peniaze na takých dementov ako je Benčík a spol.“ píše Mojmír.

„Slovensko na kolenách. Ľudia nevedia čo bude ďalší rok a tento človek, poslanec, ktorý má robiť 24/7 si pozerá futbal namiesto toho, aby makal ako fretka!“ píše Viktória.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *