Slovenskí podnikatelia: Prišli nám také sumy za elektrinu, že nemáme čo stratiť! Musí nás prísť pól milióna do Bratislavy!

Slovenským podnikateľom prišli nové platby za elektrinu a sú tak vysoké, že je nereálne, aby dokázali ďalej fungovať. Tie ceny sú aj o 800% vyššie a ak zvýšili ceny produktov a služieb, tak pizza by nestála 6 euro ale 40 a holič nie 10 euro ale 50. Bohužiaľ toto je realita.

Na sociálnych sieťach sa malí slovenskí podnikatelia sťažujú a ukazujú svoje nové platby, ktoré vyzerajú ako vtip, ale sú realitou.

Vážený podnikatelia, kôli vysokým cenám energií tu treba zatvoriť niekoho a nie prevádzky!!!“ píše podnikateľ Marian.

„My mame malu prevadzku penzionu. Cenu elektrickej energie nám zdvihli z 83, eur za MgWh ns 693, eur MgWh. Je to navýšenie o 900%. TO je uplne šialene. S takou cenou sa neda podnikat. Ten kto stanovil tuto cenu je kriminslista, úžernik, mafián . Zmluvu nemôzeme vypovedat, len ked ukončime podnikanie. To je strašne!!“ píše zúfalo Silvia.

„dole som to jednému pánovi písal…. nechápem kde tu je problém….všetci podnikatelia ktorých sa to týka nech zajtra zoberú svojich zamestnancov a idú do BA….hneď je tam 500 tisíc ľudí a s tým už neporadia….veď už nemajú čo stratiť,tak načo čakajú?…. na exekútorov?“ odpisuje podnikateľke Marián.

„ono jednoduchšie je tu nariekať, horekovať ako sa zdvihnúť a ísť protestovať do ulíc a zhodiť túto vládu a prezidentku s nimi.“ konštatuje Katarína.

„nechápem,svoj biznis svoju rodinu,svojich zamestnancov hodiť za hlavu kôli 150- tim neschopákom a zapredancom? Ved im ide o ich vlastný chlieb a živobitie!Tak ľahko sú ochotní sa všetkého vzdať?Keby sa tomu všetci vzopreli,tak nepotrebujeme žiadne referendum!“ odpovedá jej Marián.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *