Slovák šokoval do kamery: Zlou cestou sa vydalo Slovensko! Aká demokracia? Musíme držať hubu!

Starší muž, ktorý si zažil aj socializmus šokoval priamo do kamery internetového Rádia Kompas, za ktorým stoja členovia Ľudovej strany Naše Slovensko a svoju pravidelnú reláciu tam má aj šéf strany Marian Kotleba.

Muž v Michalovciach do kamery povedal, že Slovensko sa podľa neho vybralo zlou cestou.

„Zlou cestou sme sa vydali. To nie je len slovíčko, že demokracia. Jaká to je demokracia, keď ja nemôžem povedať svoj názor. Toto je demokracia? Ta ja za socializmu som povedal aj riaditeľovi aj námestníkovi svoj názor. Nikto ma nezavrel. Ani ma z práce nevyhodili.“ začína muž svoju odpoveď, ktorú zdieľali stovky ľudí.

„A dnes vám mladým čo dali? Úvery a držte huby, lebo vás vyhodia z práce. Úver nebudete splácať, zoberú vám byty. A kam pôjdete? Na ulicu. Toto budete mať jak v Amerike“ dodal muž.

„Na Slovensku už nie je demokracia… potláčanie názoru,pravdy a dva roky zastrašovania,klamstiev, izolácie ľudí…to, čo dokázala táto vláda,sa zapíše do histórie 🇸🇰!! Dnes človek skutočne nemôže povedať pravdu nahlas, pretože sa pred vami zatvoria dvere!…“ píše v diskusii Renáta.

„Rozpráva hlúposti.Kto si dovolil povedať pravdu riaditeĺovi alebo námestníkovi,bol okamžite prevedený na pozíciu robotníka alebo menej platenú pozíciu.Je pravda,že nebol prepustený,ale dotyčnému vytvorili také podmienky,že radšej odišiel sám.“ oponuje mužovi vo videu Rudolf, s ním však nesúhlasí ďalšia žena.

„Prepáčte, ale musela som sa zasmiať, pretože pán ma skutočne pravdu. Aj ja som povedala na plné ústa čo si myslím a to obchodnému námestníkovi a neskôr zase aj technickému a ešte som aj treskla dverami a nikto ma neperzekuoval. Nebola som vyhodená z práce, ani preradená a ani mi nesiahli na plat. Doteraz s úsmevom spomínam na vypleštené oči mojich kolegov, keďže sa to v obidvoch prípadoch udialo verejne na pracovnej porade, ktoré sa konali vždy v pondelok.“

Celý rozhovor internetového Rádia Kompas si môžete pozrieť tu:

One Reply to “Slovák šokoval do kamery: Zlou cestou sa vydalo Slovensko! Aká demokracia? Musíme držať hubu!”

  1. Presne tak ako povedal dotyční pán.V dnešnej dobe si otvorte ústa len na majiteľa menšej firmy a ste na dlažbe! Takže držať hubu a krok aj za 500 euro!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *