Slovák predával ruské tričká. Okamžite tam prišla polícia a potom to prišlo! Mladá policajtka si odstavila muža, ktorý to natáčal

Na sociálnej sieti sa šíri video, kde na trhoch v stánku predáva Slovák tričká s ruskými nápismi a na svojom tričku má kolovrat.

Polícia si stánok fotí a niekoľko ďalší príslušníkov stojí okolo stánku a nikoho bližšie nepúšťa.

Ako hovorí muž, ktorý celú akciu natáča, polícia vraj podnikateľa rieši pre extrémistické materiály.

Muž, ktorý celú policajnú akcia natáčal sa neskôr dostal do konfliktu aj s policajtkou, ktorá mu povedala, aby predložil doklady totožnosti z „dôvodu pátrania po osobe“, čo muž absolútne nechápal.

„Lebo ja som strašne pátraná osoba“ povedal muž policajtke. Tá mu odpovedala, že to je úplne normálny dôvod.

Policajtka si zapisovala doklady muža, ktorý sa jej opýtal, či už môže ísť pracovať a platiť dane. Muž zavolal nakoniec policajtov k sebe do stánku so slovami, že potrebuje zarábať a platiť dane, z ktorých sú oni platení.

7 Replies to “Slovák predával ruské tričká. Okamžite tam prišla polícia a potom to prišlo! Mladá policajtka si odstavila muža, ktorý to natáčal

 1. Pozdravujem všetkých.
  Kto ovláda Slovensko a zavádza totalitný režim, ktorí prenasleduje ľudí v ich slobodnom podnikaní?
  Je to terajšia vláda, ktorá sa spojila s provokatérmi a okupantmi v našej vlasti a prenasleduje ľudí, ktorí neveria v TO čo im posúvajú skorumpované médiá.

 2. Ale sú dôležitý, prečo nekontrolujú aj odídencov spoza východnej hranice, ktorí majú vytetované na viditeľných miestach rôzne u nás zakázané symboly? Oni asi môžu.

 3. Fašistická vláda poslala Gestapo ná zákrok proti Putinovým symbolom.
  Hamran dostal pokyn od Neofašistov(Liberálov)
  na spustenie akcie ,,Azbuka“.
  Chlapci z Gestapa zabudli ako skončili ich predchodcovia vo Fašistickom Nemecku.

 4. To je čistá šikana kombinovaná zo zastrašovaním!!! Inak sa to nedá hodnotiť!!! Lebo ak by bol s vašej strany nejakým spôsobom porušený zákon, tak by polícia musela na mieste vzniesť obvinenie!!! A to sa tu nestalo!!! Teda ako píšem, šikanovanie a zastrašovanie!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *