Slovák posiela tínedžerov na vojnu: Títo pankharti vyj*baní nevedzá o živote ani kok*t! (Video)

„Toľko, čo rozj*bal Pellegrini s Ficom, dá sa zaj*bať školstvo. Rozumiete a ono systematicky.. a potom začneme ten… obnovíme tie jednotné roľnícke družstvá. To je základ. To je tá sebestačnosť. A potom môžeme začať rozmýšľať, že sa vrátime ku korune. Obnoviť základnú vojenskú službu. To je prvá vec, lebo títo pankharti vyj*baní, nevedzá, nevedzá o živote ani kok*t…“ vulgárny Peter baví celé Slovensko na sociálnych sieťach.

Sociálnymi sieťami sa šíri video Slováka Petra, ktoré natočil aktivista a novinár Igor Jurečka v Trnave na Americkom dni v Trnave, ktorý sa konal 13.októbra.

Peter vo videu humorne a aj veľmi vulgárne „zhrnul“ politickú históriu Slovenska a baví internet.

Aj keď vo videu hovorí veľa vecí, ktoré nie sú pravdou, veľakrát sa aj trafil a Slováci mu písali v živom vysielaní veľa podpory.

„Je síce totálne vulgárny, ale asi takto to treba ľuďom povedať!“ napísala Mária.

Peter hovorí o tom, že Slovensko rozkradli politici od Matoviča, cez Dzurindu až po Fica a vulgárne sa pri tom vyjadruje.

„Zbytečne vy budete nadávať na Matoviča. Matovič je kok*t, od kedy sa narodil“ pustí sa Peter vulgárne aj do ministra financií.

Politikom vyčíta aj to, že berú okolo päťtisíc mesačne „Máte stravu, autá, ochranku. Ešte vám platí tento jebn*tý národ. Tento jebn*tý národ, aby som vás nemohol dobic s kladivom“ ponadáva si Peter.

Okrem vulgarizmov a veľa nepresností však Peter zaujal Slovákov a jeho video si v živom vysielaní pozrelo početné množstvo. Teraz sa zdieľajú rôzne zostrihy.

Ľudia mu odpustil aj nadávky, pretože si vzal do úst naozaj každého od opozície po koalíciu. Peter by chcel, aby Slovensko bolo sebestačné a obnovil by aj povinnú vojenskú službu „…lebo títo panghardi vyjeba*í nevedzá o živote ani kok*t..“ opäť perlí Peter vo videu.

Upozorňujeme že video nie je vhodné pre maloletých divákov, je plné nepresných informácii a treba ho brať len ako formu humoru:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *