Slováci si našli profil opitého vraha. Na FB ďakoval Hegerovi a radoval sa z narodených detí

Za tragickou nehodou, kedy umrelo už päť ľudí a medzi nimi mladí študenti, stojí športový funkcionár Deaflympijského výboru Slovenska Dušan Dědeček.

Ten opitý v obrovskej rýchlosti vpálil do zástavky na Zochovej ulici v Bratislave a zavraždil tak päť ľudí a ďalších brutálne zranil.

Opitý bol agresívny k záchranárom a policajtom, ktorí sa snažili zachraňovať nevinné životy.

Slováci si našli profil Dušana Dědečka na sociálnej sieti, kde napríklad ďakuje premiérovi Hegerovi či Čaputovej a v komentároch mu nechávajú štipľavé odkazy (facebookový profil bol medzi časom odstránený).

Vrah totiž zdieľal pred rokmi článok o tom, ako sa na Vianoce narodilo 15 detí „A ty si štyri zabil!“ odkazujú mu Slováci.

Video z miesta nehody nie je vhodné pre mladšie osoby a citlivé povahy:

Medzi obeťami a zranenými majú byť aj mladí študenti, ktorí mali dnes nastúpiť prvýkrát na vysoké školy.

Vodič sa mal krátko po nehode správať arogantne k policajtom a zdravotníkom, ktorí sa pokúšali zachrániť zrazených ľudí.

Mal byť agresívny a niektoré informácie hovoria dokonca o tom, že mal používať vety ako „Viete vy, kto ja som?“.

Podľa informácii portálu tvnoviny.sk má ísť o známeho športového funkcionára

„Šoférovať pod vplyvom alkoholu mal generálny sekretár Deaflympijskeho výboru Slovenska Dušan Dědeček. V aute ako spolujazdec sedel podľa našich informácií aj jeho syn Lukáš Dědeček, ktorý je v tomto výbore kontrolórom. Ten leží v nemocnici s vážnymi zraneniami.“ píšu tvnoviny.sk

Vodič, ktorý včera v noci vrazil do zastávky na Zochovej ulici v Bratislave, mal v krvi 1,6 promile alkoholu. Po nehode sa správal agresívne, povedal policajný prezident Štefan Hamran. Píše o tom DenníkN.

Podľa Hamrana išiel niekoľkonásobne rýchlejšie, ako je povolená rýchlosť a nevidel stopy po brzdení. 

„Podľa toho, čo som videl, tam nie sú evidentné brzdné stopy,“ povedal Hamran. Vodič podľa neho išiel z podjazdu a stratil kontrolu nad vozidlom.

Na mieste po nehode ležali ešte niekoľko hodín mŕtve telá. Podľa policajného prezidenta musia vyšetrovatelia riadne zdokumentovať nehodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *