Šialená Amerika? Deti v škôlke k smrti strašili, lebo vraj boli zlé. Takto vystrašené detičky ste ešte nevideli (Video)

Video, na ktorom si pracovníčka škôlky v americkom Mississippi nasadila halloweensku masku s kričiacou tvárou a vydesila malé deti k plaču, vyvolalo na internete obrovské pobúrenie.

Na záberoch je vidieť, ako žena kričí batoľatám do tváre a spôsobuje ich kvílenie a zdesenie.

Na videu je počuť, ako žena v maske hovorí svojim kolegom, že sa zameriava na deti, ktoré „hnevali“, zatiaľ čo tie „dobré“ necháva na pokoji.

Je vidieť, ako sa zjavne dementná osoba skláňa nad jedným dieťaťom a plazivo hovorí: „Hneváš?“, na čo dieťa zavrtí hlavou a vykríkne „nie“.

Démon potom chlapcovi do tváre zareve „radšej buď dobrý“ a prejde k ďalšiemu dieťaťu.

V jednom okamihu videa žena simuluje rozbitie dverí do miestnosti a potom prenasleduje deti, ktoré zdesene utekajú a nariekajú a snažia sa schovať za regály.

Osoba, ktorá zábery natočila, iná pracovníčka strediska starostlivosti o deti Lil ‘Blessings, tvrdí, že bola svedkom toho, ako žena robí to isté, a sťažovala sa na to, ale vedenie na to nijako nereagovalo.

Jennifer Kayla Newmanová na Facebooku uviedla, že incident natočila ako dôkaz, ktorý neskôr použije na odhalenie spolupracovníčky.

https://www.youtube.com/watch?v=I1O9utFHPSw&feature=emb_title

Miestne správy uvádzajú, že štyria zamestnanci, ktorých sa to týkalo, boli prepustení a šerifský úrad okresu Monroe v štáte MS vedie vyšetrovanie.

V príspevku na Facebooku oddelenie šerifa uviedlo, že „vie o videozázname zo škôlky v Hamiltone a spolupracuje s okresným prokurátorom, aby zistilo, či je možné podať nejaké trestné oznámenie“.

Šerif Kevin Crook povedal miestnej spravodajskej stanici WCBI: „Chápem, že sa ľudia chcú pomstiť, odplatiť alebo čokoľvek iné. V skutočnosti chcú spravodlivosť.“

Alissa Haysová, matka jedného z detí na videu, povedala: „Mysleli sme si, že tých ľudí poznáme, sme odtiaľto. Nedokážem povedať slovami, ako sa cítim. Som zničená kvôli svojmu dieťaťu.“

Ďalší rodič, Keegan Hays, povedal: „To, že sa to stalo, ma skutočne šokovalo a navyše veľmi nahnevalo. Keď sa niečo také stane vášmu dieťaťu, hlavou sa vám naháňa množstvo myšlienok.“

Hays uviedol, že vyzval pracovníkov centra, aby podali vysvetlenie, ale zdalo sa, že „nebrali vec vážne“.

Škôlka vydala stručné vyhlásenie, v ktorom tvrdí, že „riaditeľka nevedela, že sa to stalo, ale keď sa to dostalo na verejnosť, situácia sa riešila, ľudia boli prepustení“.

Rodičia podľa neho skúmajú možnosť právnych krokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *