Rusi sa smejú v reklamu Európanom: Autá nám vraj budú ťahať kone a z kufru nám bude trčať seno

Sociálnymi sieťami sa šíri video, ktoré má byť podľa zatiaľ neoverených informácii z dielne ruských trollov a znázorňuje Európanov, ako dopadnú v zime 2023.

Vo videu vidíme bežného Európana, ktorý nemá v aute benzín ale seno.

Auto mu musia ťahať kone, pretože v Európe podľa Rusov nebude čo tankovať.

Vo videu vidíme aj ďalšieho Európana, ktorý sa snaží presvedčiť osla, aby ho odviezol.

„Vážení Európania, prejdite na alternatívnu dopravu, pretože benzín bude čoskoro príliš drahý“ píše sa na konci videa anglicky a rusky.

„Po novom roku vraj bude stáť nafta viac ako 2€ za liter   takže pôjdu ceny potravín ešte vyššie   Slovensko stále pekne sladko spí“ píše v diskusii Marek.

„Ať žije Ruská propagace. Stejná reklama v létě o plynu že umrzneme v tuto krutou zimu  A ono nic Rusko není všechno jak si myslí“ píše Ján.

„Bojím se, aby to nebyla brzká realita,protože to co oni vymýšlejí, tak to normální lidi nepochopí. Většina politiků z Bruselu nemá děti, nemá rodinu. Každý je z nich milionář v eurech a žijou ve vlastním světě mimo realitu. Tak jsi myslí, že můžou všechno.“ píše Zdenek.

„Ze zrovna Rusko ide poukazovat na osobnu dopravu. Ked raz budu v Rusku jazdit lepsie auta ako v EU, tak mozu zacat vysielat tuto trapnost. Dovtedy nech si uzivaju ziguliky“ píše Domonik.

„Hysterici. Kto tak asi a preco to video natocil a kto tak asi a preco ho tu uverejnil a ako velmi je spolu s ostatnymi videami blizko k realite? Atakuje vase stachy a hysteriu, trasiete sa strachomz niecoho, co je uplnym opakom toho ako zijete. Ale chapem, kedysi bolo na dristanie krcma 3. cenovej a kopec lacneho piva, dnes je namiesto toho facebook, len nechapem, ze tie blbiny trepete za triezva. To by ste sa mali nad sebou aspon trosku (ak sa vam poniektorym teda da) zamysliet  “ myslí si Filip.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *