Roztrasie sa Putin po slovách Remišovej?! „Putin je ako Hitler! My sme zárukou a jedinou rozumnou alternatívou“

Šéfka strany Za Ľudí Veronika Remišová odkázala na sociálnej sieti tvrdé slová na ruskú mobilizáciu státisícov mužov, ktorých povolal Putin do vojny na Ukrajine.

Podľa Remišovej sa Putin chová ako Hitler a ide mu len o územie slobodného štátu.

Remišová tvrdí, že v opozícii máme strany, ktoré sú za vystúpenie z EÚ a NATO. Jediná strana, ktorá dnes otvorene hlási, že je za vystúpenie z EÚ a NATO je Kotlebova ĽSNS. Svoje vyjadrenia zmiernili aj Uhríkovci, ktorí odišli od Kotlebu.

„Vidíme, že Rusko najnovšími vyhláseniami výrazne eskaluje vojnu na Ukrajine a vyhráža sa Slovensku aj ostatným krajinám v Európe.

Vidíme, aká je situácia v parlamente, vidíme, že väčšina opozície by sa vydala po ceste rozdelenia Európy a vazalstva k agresorovi.

Strana Za ľudí vždy bola zárukou jasnej zahraničnopolitickej orientácie Slovenska, vidíme to aj na výbere nového ministra zahraničných vecí, a celá vládna koalícia nemá v parlamente v tejto oblasti žiadnu rozumnú alternatívu.“ uvádza Remišová na sociálnej sieti.

„Pani Remišová mame vlastné problémy nepotrebujeme ísť do susedov, prosím riešte tu na Slovensku.“ píše v diskusii Erika.

„To to je čistá pravda…!!! Republiku a Kotlebu a ostatných nacionalistov na Slovensku treba vysťahovať aj z rodinami do Ruska.“ píše Robert.

„Nerieš Putina ten si aj tak ide svoje ale rieš aby sa na Slovensku ľuďom dobre žilo lebo je čoraz horšie“ dodáva Martin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *