Remišová varuje: Ak budú predčasné voľby, nebudú peniaze pre ľudí a vládnuť budú fašisti!

Ministerka investícii a IT Veronika Remišová vo videu na sociálnej sieti varuje, že ak by boli predčasné voľby, vládli by Smeráci a fašisti. Kto sú presne tí fašisti neuviedla.

„Opozícia klame ľudí, ako bude na Slovensku lepšie, keď budú predčasné voľby a bude tu vládnuť Smer, Hlas a fašisti. Je to bohapusté klamstvo, pretože ani plyn, ani elektrina, ani chlieb lacnejšie nebudú a vojna sa neskončí mávnutím čarovného prútika.“ hovorí Remišová v úvode videa.

Dokonca varuje, že ak by boli predčasné voľby, neboli by peniaze pre ľudí, pretože politici pred nimi len 12 rokov kradli.

„Jediná zmena bude, že nebudú peniaze na pomoc ľuďom, pretože všetky peniaze rozkradnú, tak ako to robili dvanásť rokov.“ dodáva.

„Presne tak Veronika, 12 rokov kradli ako straky a len sľubovali, 13 dôchodky, diaľnicu do Košíc do roku 2010 a len na mýte nás okradli o 700 miliónov eur. Krivák zostane navždy krivákom a bude hrabať len pre seba a svojich kumpánov.“ súhlasí s Remišovou jej fanúšička.

„A táto vláda čo robí….Všetko ide len pre Ukrajinu a pre obyčajných ľudí nič. A to čo dávajú len zaslepuju oči ľuďom aby boli ticho….“ píše ministerke Mirek, ktorému hneď odpovedá: „Mirek Berzak To je nezmysel, pre Ukrajinu nejde prakticky nič, húfnice Zuzana 2 sa im teraz normálne predávajú, dávajú prácu ľuďom na Slovensku. Pred vplyvom inflačnej aj energetickej krízy vo svete sa nedajú ľudia ochrániť úplne, ale robíme čo sa dá. Napríklad dôchodcovia dostali tento rok navyše k bežnému dôchodku už pol miliardy eur, ešte dostanú do konca roka 14. dôchodok a v januári zvýšenie dôchodkov v priemere o 60 eur mesačne. V lete sa radikálne zvýšila podpora pre rodiny s deťmi. Keď si ako príklad zoberieme rodinu s 2 deťmi na základnej škole, za Pellegriniho dostávala 96 eur mesačne (prídavky+bonus), dnes dostáva 200 eur mesačne a od januára bude tá istá rodina dostávať každý mesiac podporu od štátu 420 eur. Budúci rok sa výrazne zvyšujú platy v školstve aj v zdravotníctve (viac ako 20 %). Na rozdiel od napríklad ČR sú u nás ceny energií rovnaké ako v januári, v ČR dnes platia za plyn 4x viac ako u nás, za elektrinu 2x viac, a vláda tam ceny iba zmrazila na podobne vysokej úrovni. Inflácia je na Slovensku menšia ako v Maďarsku, Česku aj Poľsku.“ odpovedá Remišová.

„Môžete mi dať odpoveď prosím??? Bol vôbec Sulik dnes v práci alebo mal zas voľno. A ďalšia otázka. Ako je to možné že poslanci nepracujú, berú plat a nie malý??? Najskôr aj s prezidentkou vykrikuju už pomôžte občanom a potom to blokujú. A na hrade ticho a zhasnute     .Treba vrátiť polovicu platu keď sa dva týždne nerokovalo. A mimochodom prečo teraz Visolajský nemudruje že treba schvaľovať???    Ďalší čo onemel“ pýta sa Ľubica.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *