Remišová odkazuje: Ak doma máte teplo, dávate eurá na Putinovu vojnu! Ešte nemáme doma ani pleseň!

Vicepremiérka a ministerka Veronika Remišová bola v relácii Na Telo, kde odpovedal aj na otázky od divákov.

Remišová je známa tým, že vyzývala ľudí, aby čo najmenej kúrili a šetrili, aby nepodporovali ruskú ekonomiku, ktorá dotuje inváziu na Ukrajine.

Divák sa opýtal Remišovej, či pri 16 stupňoch ešte nemá doma pleseň.

„Nemáme doma ešte pleseň a áno, šetríme nie len doma, ale aj v práci. Tam sme síce v nájme, ale robíme všetky možné energetické opatrenia, pretože, každé jedno euro, za ruský plyn, pomáha predlžovať tento konflikt.“ odpovedala Remišová.

„Načo stále voláte Pellegrinyho a Remišovu. Chceme počúvať aj niekoho iného,ako len týchto dvoch. Ja keď vidím tú jej premúdrelu osobnosť,tak mám dosť. Keď nevie odpovedať,zdvihne obočie,nadýchne sa,aby polapila dych a začne tie jej múdre reči. Čo sa týka tabletov, tak preháňa,ja poznám veľa dôchodcov, ale nikto tablet nedostal,ani nechodia na kurz. Tak komu ich potom dala?“ píše Ľubica v diskusii.

„Tablety miesto tabletiek seniorov to je možné len na Slovensku, ešte keď toto úbohé stvorenie, riadi vymyslené ministerstvo ušité pre ňu, PÁN BOH NÁM POMÁHAJ!“ píše Marián.

„Remisova to by som chcel vidieť ako šetrite elektrikou v práci ??? Kávu varíte normálne ďalej, radiátory pustené na plné obrátky. Veď si vyvetrate keď otvoríte okná, treba nám vzduch na dýchanie ,aspoň netáraj že šetrite teplom ???“ píše Miroslav.

„Keď tak počúvam peleho pripadá mi ako podpriemerný komunálny politik žiadne vízie a iba sa krúti ako taký hadik v tých odpovediach. Ešteže bol kedysi premiér a vy ho neustále voláte do debát, inak by bol na prahu zvoliteľnosti. Samozrejme že tam nezavoláte nikoho zo skutočnej opozície že vám to už nieje blbé stále tie isté osoby volať.“ píše Branislav.

„Bolo by vhodné zverejniť, ktorí dôchodcovia, kde a v akom počte dostali tablety a absolvovali (v akom rozsahu) školenie, a v akej sume, aby sa dalo overiť či to, čo osoba Remišová hovorí zodpovedá skutočnosti.“ píše Jana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *