Remišová: „My sme nikdy neklamali a neokradli Slovákov!“ a potom prišla odpoveď od ľudí

Veronika Remišová, šéfka strany Za Ľudí, sa v relácii Na Telo stretla s otázkou, či jej nevadí, že sa jej strana dostala pod hranicu 3% voličských hlasov. Remišová sa na túto otázku pozrela sebavedomo a odpovedala, že je lepšie mať málo percent, ale žiadne kauzy na svedomí.

Remišová chápe, že ľudia sú v súčasnosti frustrovaní v dôsledku pandémie COVID-19 a jej dopadu na spoločnosť. Vie, že veci sa nedajú vyriešiť ľahko a rýchlo, ale zároveň zdôraznila, že ich strana nikdy nekradla, neklamala ľudí a nemá žiadne kauzy.

Remišová je presvedčená, že ich strana sa bude naďalej snažiť robiť všetko preto, aby ľudom pomáhala a riešila ich problémy. Ukázali to už aj v minulosti, keď sa snažili riešiť dôležité témy, ako napríklad zdravotníctvo, sociálne záležitosti a hospodárske otázky.

Veronika Remišová, líderka strany Za Ľudí, sa stala predmetom kritiky v diskusiách na sociálnych sieťach. Niektoré komentáre boli veľmi vulgárne a osobné, čo je nesporným prejavom nespokojnosti ľudí s jej vedením strany.

„Veroniku Remišovú nedá sa pozerať ani počúvať. Je hlúpa, sprostá a táto osoba rozhoduje za nás. Pane Bože, ochraňuj nás,“ napísala Mária.

„Za ten výraz ,,populistov, klamárov a zlodejov by som ju hnala kade ľahšie. Nech sa pozrie do svojich radov. Teraz bude prezliekať kabát, už sa pripravuje. Za čo si kúpila bývanie za hranicou? Zarobila si na tú sumu?“ napísala Ľudmila.

„Nerozumiem tomu, prečo toto čudo dostáva toľko priestoru v televízii. Či už preto, že je taká super, alebo je taká hlúpa. V každom prípade je lepšie pozerať rozprávku Pat & Mat,“ napísal Vlado.

„Prečo ju niekto neupozorní na to mykanie s očami, čelom. To je čistá katastrofa, nechutné, ako vypliešťa tie oči,“ napísala Adela.

„Veronika Remišová má veľké sebavedomie, ale chýba jej sebareflexia. Jej rétoriku si postavila na ,,lebofico,“ čo toľkokrát omieľa dookola, až tomu sama verí. Je smiešne, že sa jej strana s 2% voličskými hlasmi snaží vyberať, s kým sa spojí. Je to smiešne a zároveň žiaľné, že táto osoba žije vo svojej bubline a vedie ,,vojnu s drakmi.“ Je neuveriteľné, aký priestor sa dáva tomuto indivíduu,“ napísala Eva.

„Za Ľudí pod vedením Veroniky Remišovej dôchodcovia nedostali žiadnu pomoc. Hŕstka jej tabletov bola a je stále len zavádzaním a zaslepením očí. To, že robí podstivo a čestne svoju prácu, sa môže presvedčiť v komentároch od občanov, ktorí jej sústavne nakladajú. Ak by som bola na jej mieste, chodila by som po kanáloch,“ uviedla v diskusii pod videom Jolana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *