Remišová: Delá ruských tankov budú na našej hranici! Našim národným záujmom je víťazstvo Ukrajiny!

Šéfka Za Ľudí, vicepremiérka a ministerka Veronika Remišová bola hosťom diskusnej relácie Na Telo, kde hovorila aj na tému vojny na Ukrajine.

Podľa nej sú sankcie proti Rusku dôležité a Ľubošovi Blahovi vyčítala pokrytectvo, že Smer v roku 2014 hlasoval za sankcie proti Rusku, ktoré vtedy Moskve značne ekonomicky ublížili, no dnes hovoria inak.

Remišová tiež stojí za tým, aby sa Ukrajine pomáhalo, pretože podľa nej je v našom národnom záujme, aby Ukrajina vyhrala vojnu.

Ak sa tak nestane, podľa nej môžeme očakávať delá ruských tankov na našich hraniciach.

Remišová tiež vyčítala Blahovi zo Smeru, že tesne pred ruskou vojenskou inváziou hlásili „Nikdy proti Rusku!“ a že Rusko nikdy nezaútočí.

„Remišova opäť nesklamala,presne tak, Putin isto iste po nociach sníval,ako sa vrhne s tankami na Slovensko, táto ich paranoja ma neskutočne vytáča.Ãno,teraz sa už bojíme všetci, pretože táto vláda urobila všetko preto,aby sa z nás stali nepriatelia Ruska. Gratulujem,hlavne, že chceme mier. A čo sa týka tabletov pre dôchodcov,neviem kto ich dostal,ale oni určite nie.“ píše Jana v diskusii.

„Nechápem jej návrat na Slovensko, keď jej v zahraničí bolo tak super.. a super zarábala. To ste sa pani Remišová naučili v tom zahraničí urážať ľudí ?“ píše Zdena.

„Pani Remišova, aké tanky na našich hraniciach, čo to tarate. To je hlúposť. A tie zbrane čo dodávame Ukrajine nezabijaju?“ pýta sa Ivan.

„Veronika, pre nás si hviezda. Kovačič sa môže hanbiť, že prenechal moderovanie tomu ruskému blbečkovi Blahovi. Ťažká situácia, ale klobúk dole, dala si to na pána..“ podporuje ministerku Remišovú Peter.

„Výborne Veronika, takto na argumentoch im ukazovať a nastavovať zrkadlo. Už zabudli koľko zla napáchali.“ píše Katarína.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *