Putin už Slovensko nebude mať v láske: Novodobý Hitler z Moskvy! Boh ti to zráta! Zhoríš v pekle!, odkazuje Naď

V nedeľu skoro ráno zasiali ruské rakety deväťpodlažnú budovu priamo v Kyjeve a ďalšia raketa dopadla na dvor materskej škôlky v kyjevskom Ševčenkovom distrikte.

Na tieto ruské útoky ostro reagoval náš minister obrany Jaroslav Naď na sociálnej sieti a označil to za Putinove šialenstvo v praxi.

„Takto ten šialenec “denacifikoval” dnes ráno obyčajných nevinných ľudí v Kyjeve, ktorí nechceli nič iné len mier a slobodu. Ďalší nevinní mŕtvi Ukrajinci, ktorí si večer išli ako rodiny ľahnúť a modlili sa za mier a skoro ráno ich nezmyselne zasiahla ruská raketa. Teraz sú už v nebi,“ uvádza minister

„Je jasné, že Boh to tomu novodobému Hitlerovi z Moskvy zráta, ale ja verím aj tomu, že mu to zrátajú aj samotní Rusi. Špinavec, zhoríš v pekle.,“ píše Naď na sociálnej sieti.

Predstavitelia kyjevskej civilnej ochrany spresnili, že pri útoku na obytnú štvrť utrpela zranenia jedna osoba a na mieste zasahujú hasiči a záchranári.

Starosta Kyjeva Vitalij Kličko informoval o dvoch zranených a niekoľko ďalších ľudí zostalo podľa neho uväznených pod troskami zasiahnutého obytného domu.

2 Replies to “Putin už Slovensko nebude mať v láske: Novodobý Hitler z Moskvy! Boh ti to zráta! Zhoríš v pekle!, odkazuje Naď

  1. N. AĎ je hlupák a v pekle skončí najskôr on sám!!! Zradil Slovensko a pozval sem okupačné vojská darebáckeho štátu USA!!! To je čistá vlastizrada!!! Ak pokladáme za vlastizradu pozvanie vojsk bývalého Sovietskeho zväzu do bývalej Československej republiky, tak toto je to samé!!! Iba hlupák to bude popierať!!! Inak v iných médiách som čítal, že Rusko vypálilo 4 rakety a tie zasiahli dané ciele. A tie boli vojenského charakteru. Ukrajina údajne vypálila na obranu 10 rakiet a to znamená, že žiadna nezasiahla Ruskú raketu!!! Bolo písané, že Ukrajinci si zostrelili sami svoje rakety a tie následne dopadli na bytovku. Tak teraz ozaj neviem, kde je pravda. Tú sa dozvieme až časom. Pravda vždy nakoniec zvíťazí, tak ako aj zvíťazila nad klamstvami darebáckeho štátu USA o ZHN v Iraku!!! A to vtedy USA klamali celý svet a ešte k tomu na pôde BR OSN!!! Neskutočná drzosť a podlosť v jednom!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *