Pročkova rada pri drahej nafte: Ja chodím peši alebo na motorke! „To mám vziať dve deti a nákup na motorku?“ pýta sa mamička

Portál Startitup sa v parlamente pýtal poslancov na radu pre Slovákov ohľadne zdražovania pohonných hmôt.

Niektoré rady politikov pekne nahnevali motoristov. Taký poslanec OĽANO Jozef Pročko povedal „za seba“, že on sa snaží krátke vzdialenosti chodiť peši alebo má motorku, tak jazdí na nej.

To nahnevalo diskutujúcich a pýtajú sa, ako má matka s dvomi deťmi ísť z nákupu na motorke či peši.

„Chrapúni z parlamentu z 5000 € platom budú radiť človeku s 500 € ako šetriť. Smejú sa nám do očí. Podľa príslovia : sýty hladnému neverí.“ píše Ľubo.

„A začneme šetriť od politikov, štátne autá odstaviť a do prace po svojich, alebo na bicykli, ale na svojom, nie na štátnom.“ píše Marcela.

„Prečo máme teraz v tomto storočí rozmýšľať znova o šetrení. Od toho ste tam vy, za výborné platy, tak sa starajte. Za toto zdražovanie ľudia nemôžu,len vaše hlúpe pritakavanie Bruselu“ píše Emília.

„Prečo nás majú za blbcov, každý vie, čo si môže dovoliť a čo nie. Tieto stupidne rady nech vysvetľujú svojej rodine, zrejme sú na ich úrovni . Skôr by si mali za svoje výsledky, znížiť platy z 5000 na 2000 €, nebudú sa voziť v limuzínach, ale v škodovke atď. a potom nech radia druhým .“ píše Adriana.

5 Replies to “Pročkova rada pri drahej nafte: Ja chodím peši alebo na motorke! „To mám vziať dve deti a nákup na motorku?“ pýta sa mamička

 1. An outstanding share! I have just forwarded this onto
  a friend who had been conducting a little research on this.
  And he in fact bought me breakfast because I found it for him…
  lol. So allow me to reword this…. Thanks for the meal!!

  But yeah, thanx for spending the time to discuss this matter here on your website.

  Here is my homepage: Get More Info

 2. Všetky komentáre pravdivé. Debil zostane debilom. Len ten plat si nezaslúži. Radšej liečebňu i keď by to štát vyšlo drahšie, ale aspoň by neškodil.

  1. Nechápem ja vás Slovenky a Slováci.
   Každý z vás musel vidieť už v minulosti, že Procko je idiot a retardovany, psychicky narušený, debil.
   Prečo čakáte od takéhoto človeka riešenie?
   Veď Pročko je ukážkový „buta tót“, „blbý Slovák“… A keď reagujete na Procka tak priznávate, že ste na takej istej úrovni ako Pročko!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *