Pročko: Vďaka Matovičovi sa ľuďom rozdávajú peniaze

Poslanec OĽANO Jozef Pročko vo svojom živom vysielaní zhrnul aktuálne dianie na politickej scéne, kde hovoril aj o tom, že Igor Matovič je čestný politik.

„Dobrý politik je ten, ktorý je čestný, spravodlivý a morálne čistý. To Igor Matovič je. A to, že niekedy povie veci, ktoré sú iným nepríjemné… no tak to je Igor Matovič. Ale nebyť Igora Matoviča, tak tu sa nevyšetrujú kauzy. Tu nie je to, že sa ľuďom rozdávajú peniaze. Nebyť Igora Matoviča, tak nemáme naozaj taký výber daní…“ hovoril Pročko fanúšikom.

Pročko hovoril aj o tom, či bude kandidovať v ďalších voľbách. Tvrdí, že áno, ale chce mať dosah na výber kandidátov strany OĽANO.

Ministra by vo vláde však Jozef Pročko odmietol. Pročko dokonca šokoval, že si myslí, že „mafia“ dokázala uplatiť poslancov, aby hlasovali za pád vlády a spomenul astronomickú sumu 50-miliónov eur.

„Ľudia otvorte oči čo táto vláda robí hotová katastrofa .Jožo ty už si mal byť dávno na psychiatrii si hanbou Slovenska“ napísal menovec Pročkovi.

„Máte na mysli čo nám radili cez kovid?! A teraz pretáčajú o 180 stupňov ?!?! Nie ďakujem!“ píše Katka.

„Fico si hovorí čo chce, ale to neznamená, že to aj tak bude, straší ĺudí, aby sa ho báli, ale my a Vy sa ho nebojíme, nie je prečo ? Držte sa, sme s Vami a je nás veĺa“ podporuje Pročka Viola.

Poslanec OĽANO Jozef Pročko v parlamente obhajoval vládu Eduarda Hegera, ktorá čelí odvolávaniu a hrozí jej, že má pred sebou posledné dni.

Pročko opäť emotívne hájil premiéra Eduarda Hegera, ktorý podľa neho nie je žiadna bábka.

Hovoril aj o tom, že nikdy mu nikto nekázal ako má hlasovať. Neskôr sa Pročko pustil do Fica, Kotlebu či Suju.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *