Pročko to už nevydržal: „Matovič nerozvracia peniaze ľudí, ale konečne idú ľuďom!“ A potom prišiel odkaz od ľudí

Poslanec OĽANO Jozef Pročko to už nevydržal a vo videu sa pustil do svojho bývalého koaličného partnera Richarda Sulíka za to, že s nimi nedrží v časoch, kedy podľa neho hrozí návrat mafie a Roberta Fica.

Pročko si zastáva Igora Matoviča, ktoré podľa jeho slov pozná ako čestného človeka, ktorý nerozvracia verejné financie, ale tie podľa neho konečne idú ľuďom.

Pročko sa obáva návratu Roberta Fica a mafie, ktorá nedáva ľuďom, ale len oligarchom.

Niektorí ľudia s Pročkom súhlasili, no v diskusii pod videom sme našli väčšinu negatívnych komentárov:

„Další psychyatrický pacient čo sa bude ťažko lúčiť zo svojim teplučkým miestečkom. Skrachovanec čo nedokázal nič v šoubiznise ani v politike. Tajtrlík čo vie len holý behať po námestiach.“ píše Fero.

„Čudujem sa, že v dnešnej dobe sa nájde ešte toľko naivných ľudí, ktorí veria týmto šarlatánom ako je Pročko . Aké dôkazy o neschopnosti týchto ľudí ešte potrebujete , aby ste konečne vytriezveli z tohto ošiaľu, ktorým Vás naočkoval Matovič. Vy ste slepí a nevidíte, že sa rútime do priepasti chudoby a oni sa hrajú na svojom piesočku, aby si udržali svoje fleky za každú cenu !!!“ píše Ján.

„Mám obavy, že tlak médií ..aj v tom zmysle, že démonizujú Matoviča a jeho zotrvanie vo vláde…že bude prinútený odísť. A s ním odíde spravodlivosť a proces očistenia od korupcie bude ta tam. Ani raz nezaznelo…nech odíde Sulík a bude pokoj…médiá zblbli veľa ľudí, v každých správach je to len o Matovičovom odchode, akoby neexistovala iná možnosť. Prechmaty sasky a klamstvá ich lídra sú pre médiá tabu…do Matoviča sa kope aj za spôsob, akým dýcha. Primitívne vystupovanie Cigánikovej nikomu nevadí? Táto zaslepenosť je ubíjajúca. Sulík je ako býk a Matovič červená zástava pre neho a médiá..“ napísala Iveta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *